Portfel internetowy ePayments

Płatności od partnerów i pracodawców, płatności za usługi, wypłaty gotówkowe na całym świecie za pomocą portfela internetowego ePayments.Recenzja portfela ePayments.

System ePayments, który powstał w 2011 roku, bardzo szybko się rozrasta. Oficjalnie marka powstała po to, by ułatwić wszelkie międzynarodowe działania finansowe, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Czynnikiem sukcesu będzie tu chociażby fakt, że od tego czasu do firmy trafiło już 200 pracowników, którzy obecnie pracują nad jej rozwojem. To spora liczba, ale są tutaj jeszcze lepsze. Obecnie marka przyciąga 500 000 klientów, którzy generują 100 milionów transakcji każdego roku. Jeśli dodamy do tego, że obsługa prowadzona jest w 100 krajach, zyskamy naprawdę ciekawe fakty, które będą dla was pomocne na każdym polu użytkowania ePayments. Taki portfel internetowy rozwiąże wasze problemy, a przecież oto w tym wszystkim chodzi.

WAŻNE: 

Epayments zamraża konta wszystkich swoich klientów

Epayments zdecydowało, że zamyka biznes

Portfel internetowy ePayments

 

Sam temat portfeli internetowych był już na łamach naszego serwisu omawiany wielokrotnie. Wiecie zatem, że jest to niejako uzupełnienie kont bankowych lub często całkowicie niezależny system, który tworzy własną bankowość. W przypadku ePayments mówimy tu o rachunkowości łączonej, bowiem z jednej strony zapewnicie sobie ich niezależną kartę Mastercard, z drugiej całość połączycie ze swoim kontem bankowym, bez względu na to, gdzie i jaki bank z wami współpracuje. Sprawia to oczywiście, że rozwiązanie to pozwoli wam przesyłać, odbierać oraz przechowywać pieniądze. Wszystko jest tu całkowicie bezpieczne, jako że za nadzór odpowiadają odpowiednie komisje. Dodatkowo strona jest właściwie szyfrowana, marka ma własną licencję, a do tego dochodzą inne czynniki zabezpieczające, jak te, które zrealizować będzie trzeba przy procesie zakładania konta. O to możecie się ubiegać przez swój komputer, ale też za sprawą aplikacji mobilnych. Możecie je ściągnąć w zależności od posiadanego urządzenia, tak smartfonu i tabletu z iOS lub Androidem. W każdym przypadku całość sprawdzi się równie dobrze i bez żadnych zastrzeżeń. Dlatego też gorąco zachęcamy do działań, zwłaszcza, że opracowane przez nich opcje po prostu się sprawdzają i są korzystne. Przejdziemy teraz jednak do bezpośredniej działalności aplikacji. Co wam zapewniają? Na jakich warunkach?

Zarejestrowanie swojego konta w istocie jest szalenie proste. To ledwie kilkanaście kliknięć i uzupełnienie bazowych danych o własnej osobie. Firma do tego będzie was jeszcze prosiła o kilka dodatkowych treści, ale też o zeskanowanie dowodu tożsamości. Pozwoli to oczywiście zweryfikować wasze plany i to, czy rzeczywiście wy chcecie zakładać konta. Taka praktyka jest rzecz jasna bardzo ceniona na świecie, chociaż dla nowicjusza może się wydawać sporym zaskoczeniem. Bo kto wcześniej prosił was o zrobienie sobie selfie z karteczką i konkretnym napisem? Nie musicie się wszak obawiać, gdy tylko zakończycie ten proces, od razu zyskacie 100% możliwości użytkowania opisywanego przez nas portfela. A korzyści w istocie jest dużo. Weźcie też pod uwagę, że będziecie tu całkowicie bezpieczni, dzięki czemu dalsze użytkowanie aplikacji po prostu będzie… przyjazne. Co zatem zyskacie? Po pierwsze, dostęp do konta da wam możliwość zaciągania nowej karty Mastercard, podpinania go pod wasze konto bankowe i kartę jaką tam macie, ale też znacznie więcej. W pierwszej kolejności pojawi się opcja śledzenia swoich transakcji. Zawsze „na talerzu” będą wszystkie te opcje, które wpływają na spokój ducha i wgląd w dane, które możecie dalej weryfikować i sprawdzać. Do tego dochodzi oczywista sprawa wysyłania gotówki. Prześlecie je zarówno na swoją kartę, z której potem skorzystacie, jak również do innego banku czy nawet portfela internetowego. To kolejny atut, którego pozazdrościć mogą inne marki, często ograniczające się do wysyłki do klientów tej samej opcji. W grę wchodzi też opcja waluta, która przydatna będzie z punktu widzenia osób podróżujących, tak prywatnie jak i w celach biznesowych. Skorzystacie z dolarów, euro, ale też rosyjskich rubli. Opcji jest sporo i wszystkie są korzystne z punktu widzenia użytkownika, jako że konta walutowe od ePayments są zwyczajnie lepiej wykorzystywane, niż te chociażby w znanych wam bankach. Przeliczniki są bieżące, a potencjalne prowizje stoją na bardzo niskim poziomie.

Pozostaną nam dwie równie ważne kwestie. Pierwsza z nich to oczywiście opłaty, które wynikają z samego użytkowania konta. Te dzielą się na trzy kategorie, związane z kontem, kartą oraz z zakupami. Wszystkie tabele są szczegółowo udostępnione za pośrednictwem strony operatora, warto jednak znać podstawowe warunki, z których będziecie korzystać na co dzień. Jeśli chodzi o bezpośrednie przelewy (konto samo w sobie jest darmowe, zawsze) zapłacicie 3$ za lokalne transfery walutowe ale też 0,6$ za transfer w EUR. Transfery przez kod SWIFT wynoszą 0,5%, ale minimum oszacowano tu na 15$. Z kolei zamówienie karty to 5,95$ a wypłata gotówki wynosi 2,60$. W ten sposób wypłacicie nawet 5000€ w gotówce jednorazowo, co jest wartością wręcz szaloną. Opłaty doliczane są tylko wtedy (na poziomie 2,6%), gdy wypłacacie w innej walucie niż macie swoje konto. Wygląda to zatem korzystnie. Pamiętajcie jednak, że w razie wszelkich pytań możecie tu liczyć na obsługę klienta oraz bardzo dokładnie zbudowany dział FAQ. Widoczne są tam pytania i odpowiedzi na kluczowe kwestie powiązane z użytkowaniem tak strony, jak i portfela z kartą. Jeśli nie znajdziecie tam kwestii, która was interesuje, możecie od razu napisać do obsługi klienta, która działa przez cały tydzień. W ten sposób dotrzecie do danych, które pozwolą wam rozwiązać problem lub załatwić sprawę, która przechyli szalę na korzyść zakładania lub rezygnacji z konta.

Posiadanie konta w ePayments jest korzystne, w tym finansowo. Dlatego też jeśli szukacie konta walutowego i dodatkowych z tych korzyści, warto poznać taką ofertę i przyjrzeć się jej odpowiednio blisko.