Portfel Internetowy Wirex

Wirex to portfel internetowy, który łączy funkcje bankowe z kryptowalutą, wymianą gotówki czy przechowywaniem środków w sieci.

Jasna zieleń, która będzie się wam kojarzyć z Wirex, w tym przypadku oznacza nie tylko ciepło i przyjaźń. To także całkowicie profesjonalny portfel internetowy, który potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. W naszym artykule sprawdzamy jak doszło do tego, że operator ten zaskarbił sobie uczucia setek tysięcy użytkowników z całego świata. Za sukcesem marki stoi wiele dodatków i podmiotów o których dobrze jest rozmawiać, dlatego sprawdzamy nie tylko listę prowizji, możliwości karty i płatności, ale też ustawienia osobiste i biznesowe. Dopiero wgląd w każdy zakamarek, wliczając w to opinie bieżących użytkowników, pozwoli jasno stwierdzić, czy portfel ten jest tym, czego szukacie?

Portfel Internetowy Wirex

Portfel Internetowy Wirex

Czym w ogóle są portfele i czemu coraz częściej odnoszą sukces? Możemy to jasno wyjaśnić właśnie na przykładzie portfela Wirex. Ta licencjonowana marka, która powstała w 2017 roku, odda wam do dyspozycji rozwiązania prywatne oraz biznesowe. W każdym z tych przypadków możecie liczyć na jasne rozwiązania i klarowne deklaracje wobec użytkowników. Portfele mają bowiem zamienić lub być alternatywą do banków tradycyjnych. Wiele osób jest już znużona podejściem do zagadnienia, w którym jedyne co otrzymujemy, to dostęp do topornego konta, które nie ma ani systemu wymiany walut, ani też nagród za użytkowanie, zwrotów lub przede wszystkim: bezpiecznych i szybkich płatności. Celem było zatem m.in. stworzenie rozwiązania, które pozwoli wam płacić i otrzymywać pieniądze od razu. Koniec z czekaniem na tury przelewów. Teraz środki macie od razu gotowe i możecie je wysyłać dalej, bez czasu oczekiwania, zbędnych nerwów czy płacenia ogromnych pieniędzy za błyskawiczne przelewy, które kojarzyć do tej pory można było wyłącznie z filmów. I właśnie w te trendy chce się wkomponować Wirex. Efekt jest taki, że do waszej dyspozycji pojawił się w istocie bezpieczny portfel internetowy, który umożliwia tak płatności, wymianę walut jak i system cashbacku w określonej formie. Poniżej opiszemy dokładne jego możliwości, jako iż witryna operatora dostępna jest wyłącznie po angielsku.

Skoro już wiecie, że portfele internetowe mają być wygodniejszą i lepszą formą konta bankowego, przejdziemy do rzeczy. Po pierwsze dla samego użytkownika dobrze jest wiedzieć, że na stronie znajdziecie pełen dział FAQ, który dodatkowo wyjaśnia wszelkie kwestie z tym powiązane, w tym potencjalną tabelę prowizji. Nie ma co ukrywać – wiele osób wybierze operatora, który w tym zakresie będzie bardziej konkretny i lepszy dla samego użytkownika końcowego. Pieniądze piechotą w końcu nie chodzą. Po takiej lekturze możecie się od razu zarejestrować. Oczywiście wymagane jest tu ukończenie 18-go roku życia. Przejście przez formularz jest bajecznie proste i wymaga od was jedynie wypełnienia danych osobowych z którymi spotykacie się na co dzień. W tym czasie następuje weryfikacja sms, a wy możecie już przejść do systemu i normalnie się logować. Wirex będzie od was jeszcze wymagać weryfikacji danych, aczkolwiek jest to proces, którego wymaga licencjodawca, co jest praktycznie widoczne w każdym banku czy portfelu. To bardzo ważne, bowiem bezpieczeństwo gra tu pierwsze skrzypce. Musicie też wiedzieć, że strona i aplikacje na iOS oraz Androida są całkowicie darmowe oraz szyfrowane. Dzięki temu macie 100% pewności, że operator grać będzie fair, podobnie jak i on nie musi się obawiać prania brudnych pieniędzy czy innych negatywnych czynności z jakimi można się normalnie spotkać.

Monitoruj swoje wydatki razem z aplikacją Wirex

Monitoruj swoje wydatki razem z Wirex

W zakresie funkcjonalności, tych będzie tu całkiem sporo. Po pierwsze aplikacja Wirex odda wam możliwość zdobycia karty debetowej, jak również takiej wirtualnej, co oszczędza wam miejsce w portfelu czy właściwie wyklucza jego noszenie. Jest bezpieczniej i pewniej. Samą kartę możecie zamówić w dowolnej chwili i będzie ona wam służyć praktycznie od ręki. Poza kartą rzecz jasna spotkacie się z kompletem możliwości wykorzystywania stricte konta. Mamy zatem na myśli zarządzaniem jego treścią. Tym samym możecie teraz wykonywać przelewy i odbierać środki, płacić natychmiastowo na inne konta Wirex czy też dokonywać dalszych depozytów. Pierwsze z nich wychodzą od ręki i pozbawione są opłat. Co więcej system zarządzania pozwoli monitorować wydatki, dzięki czemu sprawdzicie czy nie wydajecie za dużo na podróże, żywność czy inne klasyczne rozwiązania. W połączeniu z doskonałym systemem Wirex Token i Wirex Reward, zapewnicie sobie unikatowe rozwiązanie, które wspierać będzie wszelkie podejmowane na co dzień czynności.

Jak pisze sam operator, to „Przyszłość wydawania pieniędzy”, ale też możliwość korzystania z lokalnej waluty czy mądry system nagród. To właśnie tam znajdziecie system Cryptoback, który pzowoli wam zyskać do 1,5% zwrotu w BTC za wszystkie dokonane w sklepach zakupy. Połączenie z kryptowalutą jest obecnie bardzo cenionym rozwiązaniem, dlatego też nie można go pominąć. Inna sprawa, że portfel walutowy jak również samo crypto na nim, to dodatkowy atut dla osób, które oczekują inwestowania na innym poziomie od tego, które mogły znać do tej pory. Więcej informacji o środkach płatniczych i prowizji znajdziecie na stronie. To tam widoczne są też dane o prywatnym bezpieczeństwie, zabezpieczeniach łącznia się do aplikacji, certyfikatach i licencji. Jak notują sami, to prawdziwe Fort Knox dla osób, które chciałyby dokonać przestępstwa. Nie jest to możliwe, jakkolwiek się starać. Na szczęście, co daje nam gwarancję spokojnego użytkowania systemu i płatności, a przecież na to wszyscy liczymy.

Po więcej informacji zapraszamy do działu obsługi klienta Wirex lub do ich aplikacji bądź czatu na żywo. Jest darmowy, a konsultanci dostępni są całą dobę. Wszystko po to, aby doświadczenie użytkownika było jak najkorzystniejsze i aby prędko rozwiać potencjalne wątpliwości, jeśli tak się wam trafią.