O nas

Portfele internetowe to dziesiątki różnych rozwiązań. Specjalnie dla naszych czytelników grupa analityków sprawdza najlepsze i najkorzystniejsze marki.

Portfele internetowe to bardzo ciężki temat, który w pierwszej kolejności wymaga od nas określenia konkretnych potrzeb. Dopiero wówczas będzie można podejmować dalsze decyzje i sięgać po te rozwiązania, które okażą się najkorzystniejsze i najtrafniejsze. Różnorodność tematu jest obecnie na tyle duża, że czekają na was propozycje związane z wymianą walut, kryptowalutami czy prostotą i szybkością przelewania pieniędzy. Do tego dochodzą wszelkie tabele opłat i prowizji. Nie ma bowiem co ukrywać, że to one definiują, czy dane rozwiązanie jest korzystne i wartościowe. Jedne firmy oferują możliwość wypłaty 1 000 złotych w skali rocznej, inne z kolei godzą się na stawki czterokrotnie większe… w jednym miesiącu. Jest zatem o czym dyskutować i właśnie to jest celem portalu Portfelinternetowy.com

Nasza strona powstała po to, by być jasnym drogowskazem w zakresie podejmowanych decyzji przy portfelach internetowych.

Sprawdziliśmy oraz oceniliśmy kilkadziesiąt kolejnych propozycji, a lista ta stale się powiększa. Do naszych głównych zadań należy analiza rynkowa i porównanie wszystkich opcji. Efekt? Możecie go poznać w poszczególnych artykułach, które znajdziecie na stronie. Za ich przygotowanie odpowiada specjalnie wyselekcjonowana grupa specjalistów, którzy korzystają z rozwiązań tego rodzaju od blisko dekady. W tym czasie nie tylko sami korzystaliśmy z takich rozwiązań jak Skrill, Neteller, ecoPayz czy Google Pay, ale rozmawialiśmy przy tym z dziesiątkami graczy, często zasięgając ich opinii na forach i stronach tematycznych. Jedynie w taki sposób da się odpowiednio zrozumieć motywy wyboru konkretnego rozwiązania. Czynników decyzyjnych jest zresztą bardzo dużo i należy je traktować łącznie. Tylko całościowe zrozumienie wątku dostarczy nam materiałów, które przełożą się na kompletny obraz firmy z tego zakresu. Naturalnie dobrze jest kierować się głównym mottem danego podmiotu, ale żadna z firm tego typu nie będzie wobec siebie krytyczna, co wydaje się na tym etapie zrozumiałe. Przykładowo Skrill koncentruje się na swoim szerokim spektrum działania, co podkreśla ten komentarz: „Spełniamy także potrzeby firm z całego świata, pomagając im w tworzeniu globalnej bazy klientów i osiąganiu wzrostu. Skrill to prawdziwa firma globalna. Siedziba spółki mieści się w Londynie. Firma ma też biura w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz zatrudnia ponad 500 osób reprezentujących ponad 30 narodowości.” – część z koeli użytkowników woli wybrać mniejsze podmioty, które dedykowane będą jednemu zagadnieniu, co spotkacie zresztą na naszej stronie w przypadku kilku portfeli. Ważne są tu także dostępne waluty czy wspomniane już kryptowaluty. Niektóre portfele krążą wyłącznie wokół tego tematu, co skutkuje bardzo korzystnymi rozwiązaniami za granicą czy w przypadku w którym jesteście zainteresowani kupnem pewnych rozwiązań również dla siebie. Pamiętać należy, że większość działań sieciowych wiąże się z opłatami ponoszonymi na rzecz operatora, co podkreśla jedna z firm przez nas opisywanych: „Regularna opłata NETELLER za wysyłkę pieniędzy wynosi 1,45%, min. 0,50 USD. Może obowiązywać wyższa opłata, jeśli nie dokonałeś/aś żadnej wpłaty na konto NETELLER lub dokonałeś/aś wpłaty jedynie za pomocą Skrill, paysafecard lub BitPay.Obowiązaująca opłata zostanie wyświetlona przed zakończeniem transakcji.” – a to nadal tylko część zagadnienia. O pozostałych przeczytacie na stronie głównej, gdzie kierujemy was z jednej strony na główny opis zagadnienia, z drugiej do poszczególnych marek, dostępnych obecnie na rynku. Za ich sprawą nie tylko będziecie mogli dokonywać wszelkich transakcji w sieci, ale pojawi się też sposobność zamówienia karty, za sprawą której dokonacie płatności w sklepie. Opcji wyboru jest znacznie więcej, a partnerów handlowych znajdziecie zwykle spisanych bezpośrednio na konkretnej stronie portfela.

My z kolei zapraszamy do aktywnej lektury i odwiedzania naszej strony. Przez 365 dni w roku badamy i analizujemy wszystkie marki powiązane.

Dlatego informacje dostępne na witrynie stale są aktualizowane. Pojawiają się nowe podmioty, a bieżąco są zmieniane i dopasowane do rynku portfeli internetowych. Ich liczba rośnie bardzo szybko, a zdecydowana większość osiąga rewelacyjne wyniki finansowe, co przekłada się nie tylko na spokój ducha użytkownika, jego bezpieczeństwo, ale też kolejne możliwości wdrożeniowe. Obecnie portfele internetowe nie są już tylko dodatkiem do konta bankowego, często potrafią je całkowicie zastąpić, zwłaszcza, gdy przyznawany jest odrębny kod IBAN, karta przedpłacona od Mastercard czy możliwość podpinania całego zestawienia pod swój smartfon. Aplikacje mobilne są tu wykorzystywane bardzo rzadko, aczkolwiek pod tym kątem również znajdziecie u nas stosowne wyjaśnienia i opisy możliwości. Jak już zaznaczaliśmy, nasz portal skupia się przede wszystkim na monitoringu i realnym sprawdzeniu działalności stron czy aplikacji. Dogłębna analiza pozwoli lepiej zrozumieć cel, a biorąc pod uwagę, że każdy z nas kieruje się czymś innym, szybciej zrozumiecie opcje, które już teraz działają z powodzeniem w sieci. Dlatego też raz jeszcze zachęcamy do lektury i w razie czego służymy pomocą. Wystarczy do nas napisać na adres mailowy, a my postaramy się udzielić wszelkich niezbędnych informacji nakierowanych na nasze doświadczenie oraz same portfele sieciowe.