Portfel Internetowy Nuri

Poznaj nową formę płatności NURI.Jest aplikacja która umożliwi ci zarządzanie, oszczędzanie i powiększanie Twoich pieniędzy.

Każdy z nas praktycznie codziennie korzysta z konta bankowego, e-portfela czy podpiętych do nich kart płatniczych. Nieustannie jednak szukamy ciekawych alternatyw. Jedną z nich może być Nuri, czyli ciekawy system płatniczy, który pomocny jest w codziennych zakupach, jak i przy korzystaniu z kasyn online. Co warto wiedzieć o Nuri?

Nuri – najważniejsze informacje

Nuri – najważniejsze informacje

Nuri to wyjątkowe konto bankowe do inwestowania, oszczędzania i powiększania naszych pieniędzy. Dzięki niej możemy inwestować w kryptowaluty, tworzyć plany oszczędnościowe i zarabiać do 5% odsetek rocznie na Bitcoin bezpośrednio z niemieckiego konta bankowego. Każdy z użytkowników może tutaj liczyć na bezproblemowe inwestowanie dzięki planom oszczędnościowym. Takie plany oszczędnościowe stanowią najłatwiejszy sposób, aby inwestowanie w kryptowaluty stało się częścią naszej rutyny. Nuri umożliwia zarządzanie i powiększanie swojego bogactwa dzięki innowacyjnym technologiom. Trójka założycieli tej firmy już od 2013 roku oferowała ze swojej strony doradztwo w zakresie kryptowalut, próbując przekonać banki i duże firmy, aby dostrzegły korzyści w tej dziedzinie. Ponieważ wyśmiewano ich pomysły, zdecydowali się na samodzielne działania. W 2015 roku po raz pierwszy uruchomiono ich serwis Bitwala, który umożliwiał ludziom dokonywanie przelewów bankowych za pomocą bitcoinów do 22 krajów, jak i również korzystanie z przedpłaconej karty debetowej. W 2018 roku Bitwala przeobraziła się, dzięki czemu stała się pierwszym na świecie kryptograficznym kontem bankowym. Od tego momentu mnóstwo osób zyskało łatwy i bezpieczny sposób na rozpoczęcie korzystania z kryptowaluty bezpośrednio ze swojego konta bankowego, które umieszczone jest w niemieckim banku.

Nuri jest dostępne dla mieszkańców Europejskiego Obszaru Gospodarczego (w tym także Szwajcarii i Wielkiej Brytanii), a przy tym akceptuje dokumenty tożsamości od ponad 70 narodowości. Obecnie może się pochwalić ponad 250 000 użytkownikami, a liczba ta stale rośnie.

Licencje i bezpieczeństwo

Nuri GmbH jest firmą, która już od pewnego czasu oferuje pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży instrumentów finansowych za pośrednictwem Solarisbank AG. Nuri GmbH jest zarejestrowana jako przedstawiciel Solarisbank AG wedle Niemieckiej Ustawy Bankowej w rejestrze prowadzonym przez niemiecki Federalny Urząd Nadzoru Finansowego. Znajduje się w związku z tym przez cały czas pod kontrolą istotnych instytucji finansowych. Firma ta oczywiście korzysta z najlepszych na rynku systemów zabezpieczeń, łącznie z szyfrowaniem danych, więc nie musimy obawiać się o swoje dane osobowe czy też środki zgromadzone na koncie. Bardzo istotne jest to, że dla względów bezpieczeństwa możemy liczyć również na funkcje autoryzacji biometrycznej.

Korzystanie z Nuri

Każda osoba, która chce skorzystać z Nuri, musi najpierw założyć indywidualne konto. Konieczne jest przejście przez całkiem długi proces rejestracyjny. Podajemy w nim swoje dane osobowe, adres mailowy, numer telefonu, wykonywany zawód, miejsce zamieszkania, jak i również musimy zweryfikować zarówno maila, jak i nasz dokument tożsamości.

Nuri to zarazem system płatności online, konto w niemieckim banku, jak i możliwość handlu kryptowalutami. Z pomocą Nuri możemy kupować i sprzedawać bitcoin, ether, jak i wiele innych kryoptowalut w ciągu kilku minut, 24/7. Możemy także zarabiać do 5% odsetek rocznie na rachunku odsetkowym Bitcoin. Dzięki dostosowywanym wykresom cenowym możemy na bieżąco śledzić swoje aktywa, ewentualne zyski i straty. Możemy przy tym w jednym miejscu - na stronie internetowej lub w aplikacji zarządzać wszystkimi swoimi inwestycjami. Wiele osób ceni sobie ten system za jedynie 1% opłaty transakcyjnej bez ukrytych niespodzianek. Do konta można zamówić sobie kartę debetową Visa, która umożliwia nieograniczone wypłaty z bankomatów na całym świecie. Nuri swoim użytkownikom daje możliwość wykonywania przelewów SEPA, opłacania rachunków, płacenia za zakupy. Każdy z użytkowników Nuri może też liczyć na łatwe zarządzanie i śledzenie codziennych wydatków.

Wspomniane już kilkukrotnie niemieckie konto bankowe w euro dostaniemy dla siebie oczywiście z osobistym numerem IBAN. Na co dzień jest ono obsługiwane przez Solarisbank, a wszelkie nasze depozyty są chronione przez Niemiecki System Depozytów. Solarisbank prowadzi rachunki bankowe, gdzie depozyty są zabezpieczone nawet do 100 000 euro. Firma ta daje każdej osobie wybór pomiędzy początkującym użytkownikiem (gdzie klucze trzymane są przez Nuri) lub zaawansowanym klientem (gdzie klucze trzymane są przez użytkownika).

Wspomniana aplikacja Nuri dostępna jest dla użytkowników iOS-a oraz Androida. Jest oczywiście bezpłatna, niezwykle funkcjonalna, a przy tym pozwala na posiadanie swoich osobistych finansów w kieszeni.

Konto w Nuri możemy doładować za pomocą różnych metod, wśród których znajdują się karty płatnicze, przelewy bankowe. Konto możemy prowadzić w EUR. Bardzo wiele opcji, jak płacenie kartą, depozyty, wypłaty z bankomatów jest darmowych. W przypadku kupowania i sprzedawania kryptowaluty pobierane jest 1% wolumenu transakcji. Minimalna kwota handlowa wynosi 30 €, zaś maksymalna kwota handlowa to 15 000 €. Limit z kolei to 50 000 € w czasie 7 dni. Nuri przetwarza transakcje kryptowalutowe w ciągu godziny, jednak trzeba pamiętać, że każdy zakup musi zostać przetworzony przez sieć blockchain. Warto dodać o ciekawej promocji, gdzie Nuri oferuje premię w wysokości 50 € dla tych, którzy będą regularnie korzystać ze swojego konta.

Nuri w kasynach online

Jak można się domyślać, Nuri świetnie nadaje się do korzystania w kasynach internetowych. Związane jest to z tym faktem, że mamy choćby kartę płatniczą podpiętą pod nasze konto. Możemy zatem bezpośrednio skorzystać z karty w kasynie, jak i również zdecydować się na doładowanie e-portfela, kupno vouchera online czy też karty prepaid z użyciem naszej karty. Ponieważ mamy podpięty pod Nuri rachunek bankowy, możliwe też będą przelewy na nasze konto, o ile oczywiście nie zostaną one zablokowane. Płatności z reguły powinny być bezpłatne, bez dodatkowych prowizji, choć to oczywiście uzależnione jest od konkretnego kasyna.