Portfel Internetowy Twisto

Poznaj portfel Twisto. To nowość na rynku, która oferuje doskonałej usługi z zakresu bankowości, zakupów czy kart debetowych. Jak to działa?

Portfel internetowy Twisto będzie dla was absolutną rewelacją. To zupełnie inne rozwiązanie od tych, które mogliście znać do tej pory. Łączy bowiem nie tylko tradycyjne konto bankowe z kartą, ale daje też niejako system kredytowy. Opcja „Płać do 45 dni” jest tu czymś, w czym zwyczajnie można się zakochać. Jeśli zatem szukaliście dla siebie rozwiązania płatniczego tego kalibru, zdecydowanie polecamy próbować Twisto, szczególnie, że marka ma wiele wspólnego z… Polską. Dobrze jest przecież widzieć marki regionalne, które wspierają rodzimych klientów i dbają dokładnie o ich finanse. Dlatego też mamy dla was pełną recenzję, w której sprawdzamy wszystkie kluczowe rozwiązania i opcje dostępne w bieżącej aplikacji.

Portfel internetowy Twisto

Portfel internetowy Twisto

Na początku musimy wyjaśnić, że nowe portfele internetowe to pewnego rodzaju alternatywy dla kont bankowych. Wielu użytkowników miało już dość topornego operowania swoimi pieniędzmi. Do tego dochodziły potężne ograniczenia czy czas oczekiwania na wysyłane przelewy. Do tej pory jest przecież tak, że gotówka trafia do nas w sesjach, nie można jej odebrać wieczorem czy w weekendy, a za przelewy błyskawiczne płaci się małą fortunę. Twisto, podobnie jak inne marki, zdecydowały się stanąć w obronie konsumenta i zaoferować mu alternatywę. Tą są portfele, które działają na bardzo ciekawych zasadach. W przypadku tej marki mówimy o podmiocie w wydaniu Free i Split. Pojawił się też cashback oraz karta płatnicza. Dzięki temu zbierzecie wszystkie kluczowe opcje w jednym miejscu i będziecie mogli cieszyć się swoimi płatnościami i odbieraniem gotówki z dosłownie każdego miejsca na ziemi. Firma dostępna jest dla sklepów i sprzedawców, ale też dla użytkownika prywatnego. Proces rejestracji otwarty jest dla wszystkich, jest też w pełni darmowy.

Przy zakładaniu konta wypełnić trzeba konkretny regulamin, dostępny dla osób pełnoletnich. Po przejściu przez niego czeka jeszcze oczywiście weryfikacja. Ma ona zweryfikować pełnoletność i korzystanie z danych przez właściwą osobę. To standardowa procedura, która może od was wymagać zdjęcia z kartką na której potwierdzacie swoje zamiary. Nie ma się czego bać – strona jest właściwie licencjonowana i oczywiście szyfrowana. Twisto nie bez powodu się chwali deklaracją: „Najlepszy kurs wymiany, zero prowizji i pełna kontrola nad wszystkimi wydatkami. Z kartą Twisto zapłacisz wszędzie tam, gdzie jest akceptowany Mastercard. Po swojemu.” – to naprawdę się dzieje.

Skorzystaj z konta z ofertą najlepszej wymiany walut Twisto

Przejdziemy zatem do samych opcji. A tych jest tu zresztą kilka. Po pierwsze sam operator gwarantuje nam najlepsze kursy wymiany waluty, co potwierdza następująca deklaracja: „Płać za granicą lub w zagranicznych sklepach internetowych i ciesz się najlepszym kursem wymiany. Wszędzie, gdzie akceptowany jest Mastercard. Bez opłat i prowizji, które naliczają banki.” – jednocześnie otrzymujecie do tego pełne narzędzia kontrolne. Dzięki temu możecie natychmiastowo blokować dane działania lub też kontrolować i monitorować cały przebieg waszej gotówki. Wszystko działa tu na bazie ledwie kilku kliknięć, zatem nie musicie się martwić, że dojście do praktycznej opcji potrwa zbyt długo. Do tego otrzymacie w pełni darmową kartę, którą podepniecie tu do systemu. Skorzystacie z niego tak przez przeglądarkę jak również za sprawą aplikacji mobilnej.

Skorzystaj z konta z ofertą najlepszej wymiany walut Twisto

Jest ona dostępna na urządzenia z iOS oraz Androidem. Nie ma zatem większego znaczenia z jakiego sprzętu w danej chwili skorzystacie i czym się będziecie tu kierować. Po otrzymaniu karty będziecie mogli dokonywać płatności w sieci i lokalach stacjonarnych. Posiada ona oczywiście opcję płacenia zbliżeniowego, co jest już zresztą standardem. Swobodne zakupy i całość panelu zarządzania w jednym miejscu to podstawowe, co na tym etapie powinno się wiedzieć. W pakiecie free otrzymujecie świetne zestawienie menu, które gwarantuje m.in. cały proces w jednej aplikacji: „Nasza aplikacja daje Ci wgląd do wszystkich Twoich codziennych płatności. Zaawansowana analiza wydatków, natychmiastowe powiadomienia oraz pełna kontrola nad kartą Twisto pozwala Ci płacić tak, jak chcesz. Po swojemu.” To także całkowicie nowy wymiar zakupów i możliwość kupowania za granicą bez dodatkowych opłat. Twoje konto za sprawą cashbacku pozwoli zresztą stale oszczędzać, co bardzo szybko odnotujesz. Do każdej transakcji dodana jest adnotacja w tej sprawie, a kumulowane środki pozwolą z czasem na kolejne zakupy i prezenty.

Podsumowanie

Twisto przy tym wszystkim nie zapomniało o opcji Split, bardzo popularnej wśród konkurencji. Pozwoli ona na dzielenie się wydatkami z rodziną czy znajomymi. To koniec utarczki wakacyjnej, kiedy nikt nigdy nie wie ile dokładnie pieniędzy odesłać i za co. Split pozwoli na takie działania, a znajomi będą mieli 7 dni na uregulowanie płatności. Nawet jeśli się im to nie uda – środki i tak w ramach gwarancji wrócą do ciebie. To świetny sposób na wspólny lunch, wyjście z rodziną, wakacje i urlopy, zakupy czy po prostu – zrzutkę na prezent. Co ciekawe, swoje płatności można też niejako odraczać i aż 90% z ich części przenosić na dalszy okres. Tu w grę wchodzą już pewne prowizje, aczkolwiek ich pełna tabela dostępna jest w odpowiednich dokumentach na stronie. Standardowa spłata niejako kredytu jest tu darmowa, co mocno odróżnia kartę Twisto od kredytówek, które na pewno kojarzycie z codziennego użytku. Wszystko jest tu zresztą równie proste i marka dba o to, by ten progres zachować. Jeśli zatem szukacie świeżego podejścia do portfeli internetowych, być może właśnie to was oczaruje. Mamy zresztą podstawy by sądzić, że tak się stanie.

Polecamy stronę, zapoznanie się z regulaminem, warunkami i zasadami, a także samą aplikacją. Jest bardzo intuicyjna i ciepła w barwach, aczkolwiek konieczne jest tu poznanie jej „z własnej ręki”. Jest to darmowe, więc nie ma co zwlekać!