Portfel Internetowy Nexo

Prezentujemy portfel internetowy Nexo, który pozwoli wam dokonywać szybkich i błyskawicznych płatności, nie tylko w sieci.

Marka Nexo działa aktywnie na rynku portfeli i bankowości od 2019 roku, szybko się przy tym rozwijając. Mówimy bądź co bądź o firmie, która już teraz działa przy 45 konkretnych walutach, wspierając przy tym krypto na każdym etapie. Wystarczy tu zresztą dodać, że w samym tylko grudniu 2019 zaoferowali konkurs związany z wymianą tych środków, za sprawą którego wygrać można było nawet 1 Bitcoin! Biorąc pod uwagę, że nie ma tu minimalnych wymogów dotyczących wpłaty (co przyda się początkującym i młodym), Nexo błyskawicznie spodobało się odbiorcom. A do tego dochodzą wszelkie inne funkcje rozwiązań tego typu, które – tak zwyczajnie – są skuteczne i w pełni intuicyjne dla waszego użytkowania. Przy okazji, ściągniecie ich także na Androida i iOS.

płatności NEXO

Portfel internetowy Nexo

Gdy dyskutujemy o tym podmiocie, mówimy o firmie zarejestrowanej, o doświadczeniu wyniesionym m.in. z Deloitte. Posiada swoją licencję i jest w pełni legalna na rynku finansowym. Działają także na mocy umowy z Mastercard, czego efektem będzie możliwość zaciągnięcia takiej właśnie karty na swój własny użytek. Samo rozwiązanie pozwala wam po prostu bazować na klasycznych rozwiązaniach związanych z płatnościami internetowymi. Wystarczy się zarejestrować. Potrzebny do tego będzie komputer lub laptop, ewentualnie konkretne urządzenie mobilne – smartfon czy tablet. W tym przypadku konieczna będzie zewnętrzna aplikacja, którą ściągniecie na iOS oraz Androida. Wybór leży po waszej stronie i operatora nie będzie go w żaden sposób ograniczał. Na tym etapie musicie jedynie wiedzieć, że wystarczy ukończyć 18 rok życia, by założyć konto, a proces taki nie zajmie wam więcej niż kilkadziesiąt sekund. Po nim konieczna będzie weryfikacja danych, co zrobicie najczęściej poprzez zeskanowanie dowodu osobistego. W razie czego Nexo będzie jeszcze wymagało dodatkowych danych, aczkolwiek jest to działanie zgodne z charakterem przyznanej licencji i nie należy się z tym spierać. To standardowe rozwiązanie, które raz załatwione pozwoli wam działać na każdym realnym poziomie. Bez zmartwień możecie zatem przejść do kolejnych działań. Poniżej wytłumaczymy konkretnie, jakie korzyści gwarantuje wam ten portfel i do czego będziecie mogli go dokładnie wykorzystać.

Rozwiązanie wykorzystywane będzie przede wszystkim przez osoby, które dużo podróżują i chcą minimalizować koszty związane z przewalutowaniem. Pojawią się też opłaty dodatkowe, które dokładnie znamy, ale zawsze do tej pory bezskutecznie chcieliśmy je obejść. W przypadku Nexo czeka na was darmowe zamówienie karty imiennej, a także dwa czynniki, które odróżniają ją od konkurencji. Po pierwsze nie macie tu żadnych opłat związanych z wymianą, ale też żadnych wymogów powiązanych z wypłatami bezpośrednio w sieci. Dzięki temu marka chwali się doskonałymi wynikami. Karty wydawane są w euro oraz w dolarach amerykańskich. Tej pierwszej możecie już teraz użyć w całej Unii Europejskiej. Nic zatem nie będzie stało na przeszkodzie, by płacić w sklepie czy w restauracji za swój wymarzony obiad. Inna sprawa, że płatności w sieci także są w pełni możliwe, a system zapamiętywać będzie wybraną przez was walutę i dostosuje się właśnie do niej, dzięki czemu unikniecie wszelkich dodatkowych opłat i zmartwień, a sobie zaoszczędzicie także i czasu.

Jak długo trwa przelew?

Jednym z największych atutów samego Nexo jest możliwość dokonywania bezpośrednich transferów. Zrealizujecie je za pomocą systemu online, ale też przez telefon. W obu przypadkach system działa przez całą dobę i nie wiążę się z żadnym wymogiem opłat. Przykładowo, przy działaniach internetowych transfery są w pełni darmowe, a transferowanie oraz kupno waluty odbywa się przez całą dobę. Do tego dochodzi idealnie prosty system działań, który bazuje zaledwie na kilku kliknięciach. To jeszcze nigdy nie było aż tak banalne.  W przypadku działań przez telefon także nie płacicie za obsługę, a system sprawdzi się przy większych depozytach, jeśli właśnie takich będziecie w tej chwili potrzebować. Tego portfela internetowego wykorzystacie także do regularnych płatności – jak w banku, z którego korzystaliście do tej pory. Co więcej, stale możecie obserwować status waluty i swojego konta, dzięki czemu nigdy nic wam nie umknie, a wy zapewnicie sobie możliwie jak najlepsze warunki do działań. Nie możemy przy tym pominąć jednego z kluczowych aspektów Nexo – mamy tu na myśli kryptowaluty, które są dla was dostępne już teraz. Jest ich wiele, a w tym Bitcoin, Ethereum czy Litecoin. Proces wymiany i działań z tym związanych jest jeszcze łatwiejszy, niż do tej pory.

Jak długo trwa przelew w Nexo?

Na koniec pragniemy dodać kilka słów o transferowaniu realnych pieniędzy, co w przypadku Nexo jest możliwe drogą pocztową. Środki trafią we wskazane miejsce następnego dnia roboczego, a dodatkowo możecie tu liczyć na wsparcie w soboty. W ten dzień także w razie potrzeby otrzymacie środki od wskazanej osoby. Wszystko to sprawia, że otrzymacie bardzo ciekawą alternatywę do wcześniej znanych wam opcji. Sam portfel internetowy ma kilka unikatowych systemów wdrożeniowych, co przełożyło się także na sposobność do doskonałych wyników finansowych w kontekście utrzymania konta. Wystarczy wspomnieć, że waluta i kasa trafia do was szybko, a procesy są bezpieczne, szyfrowane, z gwarancją świetnych wyników. Zresztą, wystarczy, że spojrzycie na opinie dodawane przy Google Play czy Apple Store.

Wszelkie noty, jakie obecnie zdobywa Nexo, wynikają z bezpośredniego zaangażowania firmy w życie swoich użytkowników. Świetne warunki prowizyjne, a do tego liczne propozycje z kartami i kryptowalutami czy obsługa klienta, dają nam obraz mocnego portfela internetowego, który w niedalekiej przyszłości, może zacząć wymieniać banki i poważnie im grozić. To bez wątpienia dobra wiadomość o której warto poczytać coś więcej, do czego zresztą zachęcamy.