Portfel Internetowy Paysend

Poznajcie Paysend, portfel internetowy, który przyśpieszy waszą płatność i sprawi, że te będą całkowicie bezpieczne i pozbawione negatywnych emocji.

Paysend może być dla was całkowitą nowością, aczkolwiek operująca od 2020 roku marka dostarczy wam całe mnóstwo pozytywnych funkcjonalności i świetne rozwiązania z zakresu płatności ogólnie. Docenili ich chociażby Yahoo, aczkolwiek ta licencjonowana w Wielkiej Brytanii firma ma dużo więcej korzyści. W naszym materiale przybliżamy wam portfel internetowy i oceniamy wszelkie jego zagadnienia. Tym samym, jeśli szukacie nowych rozwiązań i świeżego podejścia do tematu, trafiliście zdecydowanie dobrze. Paysend będą dla nas przede wszystkim metodą płatniczą, międzynarodowymi przekazami pieniężnymi czy też szybkim i bezproblemowym rozwiązaniem z zakresu obsługi finansów w sieci czy na waszym urządzeniu mobilnym ogólnie. Jest zatem kilka tematów wartych omówienia.

Portfel Internetowy Paysend

Portfel Internetowy Paysend

Aplikacja portfela płatności Paysend ma stronę internetową, ale oczywiście najwygodniej jest korzystać z aplikacji mobilnej. Dostępne są na App Store i Google Play, a ich ściągnięcie jest rzecz jasna w pełni darmowe. O tym, że warto korzystać niech świadczy chociażby jedna statystyka – ponad 1 885 000 klientów, którzy aktywnie użytkują możliwości tej firmy. Całość działa już w ponad 80 krajach, a efekt możecie analizować także i wy. Przede wszystkim czeka tu na was kilka stałych korzyści, które pozwolimy sobie zacytować za sprawą strony samej firmy. To właśnie te narzędzia będą dla was kluczowe i zapewnią niejako możliwość i dostęp do większych akcji. W grę dla przykładu wchodzi globalny zasięg, o czym już wspomnieliśmy. Na przelewy nie musicie też czekać, są w pełni natychmiastowe. Jakby tego było mało, globalna obsługa działa całą dobę 24/7 i bez wyjątków. Do tego trzy dłuższe punkty, opisane następująco:

  • Stała opłata: Przed realizacją przelewu wyświetlamy kurs wymiany walut, prowizję i kwotę, którą otrzyma odbiorca.
  • Wybór metody przelewu: Wysyłaj pieniądze w dowolny sposób - za pomocą kart bankowych, z konta lub korzystając z numeru telefonu komórkowego.
  • Bezpieczeństwo: Wszystkie przelewy pieniędzy są zgodne z wymogami Visa, Mastercard, China Union Pay i FCA (brytyjski urząd nadzoru finansowego) i spełniają standardy PCI DSS.

Jest zatem jak w banku, a wy możecie się skupić tylko na użytkowaniu swojej aplikacji i czerpaniu z niej dalszych korzyści. Warto jednak wrócić trochę na sam początek. Bo czym są portfele internetowe i dlaczego w ich gronie znalazło się Paysend? Przede wszystkim to doskonała kontroferta do znanych nam banków. Ich systemy często są już przestarzałe, a każdy z nas ma absolutnie dość przeglądania i czekania na przelewy, których na pewno nie dostaniemy wieczorem czy rano, chyba, że zainwestujemy znacznie większe pieniądze za natychmiastowy przelew. To też słabe podejście do klienta lub takie, które w obecnych czasach nie jest już zadowalające. Właśnie w takim przypadku na białym koniu wjechać ma opisywana przez nas marka. Proces zakładania tam konta jest praktycznie błyskawiczny. Wypełniamy podstawowe dane, a następnie przechodzimy proces weryfikacji. Jest on niezmienny od lat, dzięki czemu macie tu całkowitą pewność legalności, bezpieczeństwa danych.

Zresztą tak strona jak i aplikacje są w pełni szyfrowane, dzięki czemu skupicie się wyłącznie na konkretnych celach, jakie przed sobą postawicie. Pobierzcie zatem aplikację i działaj. Tak piszą o sobie: „Paysend jest globalną firmą Fintech, której celem jest zmiana sposobu przenoszenia pieniędzy na całym świecie. Jesteśmy platformą wymiany pieniędzy następnej generacji, która umożliwia przesyłanie pieniędzy z karty na kartę z 49 do ponad 80 krajów. – dodają do tego jeszcze punkt, którym naprawdę się chwalą: „Szczycimy się budowaniem kolejnej wielkiej rzeczy: globalnego centrum Fintech skoncentrowanej na kliencie. Paysend umieszcza klienta w środku: naszym celem jest oferowanie Ci doskonałego doświadczenia i najlepszego możliwego stosunku ceny do jakości.” – nie ma tu słabych punktów, a firma skupia się na obecnych biurach i poziomie zadowolenia klienta. Efekt zresztą jest taki, że gdy przeczytacie sieciowe opinie, od razu zwrócicie uwagę na bardzo pozytywny oddźwięk ich działań. A to przecież najlepsza droga do tego, by współpraca szła w dobrym kierunku.

Paysend w połączeniu z innymi metodami płatniczymi

Paysend w połączeniu innych metod płatniczych

Możecie do nich podpiąć tak karty Visa jak i Mastercard, dzięki czemu każdy miał prosty dostęp do kompletu możliwości. Rejestracja przez numer telefonu od razu da wam dalszy dostęp. Kluczem do sukcesu, naszym zdaniem, jest tu szalenie intuicyjna aplikacja, dzięki czemu wysyłanie czy odbieranie pieniędzy, przewalutowania i każde inne działania, stają się dziecinnie proste. Właśnie to jest ten czynnik, który odróżni wam Paysend od znanych banków, które nadal w pewnych przypadkach żyją jeszcze w świadomości – że wszystko się im należy, a poszukiwanie nowych klientów nie wymaga zaangażowania. Tym samym jeśli tylko macie ochotę, gorąco polecamy sprawdzić. Sama aplikacja jak również użytkowanie jej będzie dla was w pełni darmowe. Co prawda na pewnym etapie mogą się pojawić prowizje przy niektórych funkcjach, ale przecież nie ma w tym nic dziwnego. Warto się zatem poznać z tabelą i przekonać przed zakładaniem konta, czego się dokładnie spodziewać. Dział regulaminu zawiera wszelkie informacje w tej sprawie, a do waszej dyspozycji oddano też całodobową obsługę klienta. Nie ma zatem sensu martwić się o to, co na was czeka, bowiem jest to zapewnione przez licencjodawcę jak również same mechanizmy strony i aplikacji.

Paysend chwali się także unikatowym podejściem do swojej strony, dzięki czemu od czasu do czasu znajdziecie tam wieści i aktualizacje np. na temat oszczędzania w sieci. To się ceni, podobnie jak i eksperckie komentarze, które mogą być dla was przydatne na każdym możliwym etapie swojej przygody z gotówką i portfelami ogólnie.