Portfel Internetowy iCard

Portfel internetowy iCard działa błyskawicznie i w podstawowej wersji pozwoli wam na posiadanie €250 środków. W wersji premium €50000 i więcej!

Błyskawiczny rozwój zagadnienia portfeli internetowych sprawił, że stale docierają do nas nowe podmioty, które próbują przebojem wbić się na rynek. Które z nich są warte uwagi i jak właściwie wybierać? Warto się im przyjrzeć bezpośrednio, co zresztą poleca nam marka iCard, jeden z operatorów tego rodzaju. Podjęte przez nich kroki nie tylko się nam spodobały, ale sprawiły, że zdecydowaliśmy się opracować krótki wpis wdrożeniowy, za sprawą którego zrozumiecie jak korzystać z tej usługi oraz jakie ma bezpośrednie możliwości wdrożenia. Jak wygląda portfel nowej generacji? Czym jest nacechowany i co może wam zagwarantować w pierwszej kolejności? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Portfel Internetowy iCard główne logo

Portfel internetowy iCard

Wirtualny portfel jest w pewnym sensie darmowy – nie musicie się w procesie zakładania konta o to martwić. Wystarczy wybrać aplikację lub formularz dostępny na stronie. Przejście przez niego to tylko kilka kliknięć, a po kilkudziesięciu sekundach możecie przejść do bieżącego przeglądania możliwości. Strona operatora jest oczywiście legalna i w pełni licencjonowana, za co odpowiadają odpowiednie marki powiązane z finansami na świecie. Witryna jest do tego należycie szyfrowana przez protokoły SSL, dzięki czemu tak wasze środki finansowe jak i dane osobowe będą bezpieczne i chronione przez cały okres waszej aktywności. Z tego też powodu tworzenie konta możemy odłożyć na bok, skupmy się na tym, co w istocie zapewni nam iCard.

Zacznijmy od tego, że ich poznanie jest łatwe, bo już na wstępie otrzymacie dzienny limit do $250 na poszczególne wydatki. Samo iCard to także darmowe i błyskawiczne przelewy pomiędzy użytkownikami tej aplikacji. Oznacza to, że nie ma tu żadnych ukrytych opłat, a wy możecie się spodziewać środków w tej samej sekundzie, w której zostały wysłany. Koniec zatem z czekaniem na standardowe przelewy bankowe, gdzie musimy uzbroić się w cierpliwość i liczyć na tury przelewów czy na dopłatę wynikającą z błyskawicznych akcji. Koniec z tym! Za sprawą tej opcji możecie również od razu zgłosić się po w pełni darmową kartę płatniczą, która będzie dla was pomocna przy każdym bankomacie, jeśli tylko dokonujecie wypłat o wartości do €100 (lub ekwiwalent w innej walucie). Jako dodatek marka zdecydowała się na włączenie możliwości wysłania tzw. E-GiftCard, jako prezent dla najbliższych. System płatniczy jest tu zresztą bezdotykowy i możecie go włączyć na swoim telefonie. Fundusze możecie zresztą linkować tak z kart debetowych jak i kredytowych, dzięki czemu całe procesy są szybsze i wygodniejsze, szczególnie jeśli korzystacie z aktywnej aplikacji iCard. Całość jest tu w pełni darmowa, aczkolwiek możecie na tym etapie zaktualizować swoją kartę do planu Standard, który pozwoli na podniesienie limitu miesięcznych transakcji aż do 50 tysięcy euro! Wystarczy przejście przez weryfikację wideo i pięć minut rozmowy z konsultantem tejże marki.

Portfel Internetowy iCard artykuł

Swoje iCard założycie także przez aplikację, którą możecie ściągnąć na system Android oraz iOS. W ten sposób wszystkim, czego będziesz potrzebować będzie twój telefon. Koniec zatem z noszeniem portfela, bowiem w ten sposób nawet swoje karty lojalnościowe podepniesz pod jedno urządzenie i jeden system internetowy, który dostępny będziesz mieć każdorazowo w kieszeni. Dzięki iCard czekają na ciebie także nielimitowane zakupy w sieci, jak również możliwość wypłat z dowolnego ATM na świecie. Biorąc pod uwagę wszelkie ustawienia ochronne, jak również możliwość skorzystania ze słynnego Tap and pay, zapewnicie sobie dokładnie to, czego oczekiwaliście. Zresztą, sama możliwość stworzenia Gift Card będzie czymś, co pokochacie. Szybko stworzycie kartę prezentową dla swojego bliskiego, uzupełnicie ją środkami i przekażecie dalej. Taki dodatek będzie przyjaznym uzupełnieniem, wobec którego nie przejdziecie obojętnie, zwłaszcza, że opłata wynosi tu zaledwie €1. O pozostałych opcjach, jak również opiniach użytkowników z całego świata przeczytacie tak na stronie aplikacji, jak również bezpośrednio na witrynie operatora. Zebrał on grono zadowolonych użytkowników i chwali się ich recenzjami, co zresztą przy tym stopniu zabezpieczeń i prostocie użytkowania nie jest żadnym zaskoczeniem. W wersji darmowej i klasycznej możecie sobie zapewnić dodatkowe €250 środków, które będą do waszej dyspozycji bez względu na porę dnia.

Na stronie operatora dostępny jest także obszerny dział FAQ oraz Wideo. Dzięki nim znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Koniec zatem z niezrozumiałymi treściami. Będziecie mogli sprawdzić i ocenić na własnej skórze jak działa system, który pozwoli wam zachować karty IKEA czy Tesco na swoim telefonie, bez konieczności podpinania ich bezpośrednio do swojego klasycznego portfela. A im macie mniej w kieszeni, tym jest bezpieczniej. Na zakupach czy urlopie skupicie się tylko na tym, co w danej chwili jest najważniejsze. W razie dodatkowych uwag możecie tu liczyć na czat na żywo, który zaimplementowano na witrynie oraz w aplikacji mobilnej od iCard. W ten sposób wystarczy na niego wejść i poczekać na konsultanta. Taki czas oczekiwania to zwykle do kilku minut, aczkolwiek prawie zawsze będzie to jeszcze szybciej. W ten sposób nie musicie czekać na odpowiedź mailową czy płacić za połączenia telefoniczne, wszystko działa błyskawicznie. Jest też naturalnie darmowe. Zatem jeśli szukacie portfela internetowego, który jest absolutnie bezpieczny i pozwoli wam tak przechowywać pieniądze, gromadzić programy lojalnościowe i przesyłać środki bądź je wypłacać – trafiliście idealnie. Portfel iCard to nowoczesne rozwiązanie systemowe, które w pełni zadowoli użytkownika codziennego. Świetnie sprawdza się także w biznesie, aczkolwiek jest to temat, który w razie czego pozostawiamy już wam. Wybierzcie swoją wersję językową i zacznijcie przygodę już teraz, zwłaszcza przy tak szybkim procesie rejestracji i potem samego korzystania z tego serwisu.