Portfel Internetowy Joom Pay

Joom Pay to system płatniczy i zastępstwo do tradycyjnej bankowości, gdzie otrzymacie swój IBAN, jak również kartę płatniczą od Visa.

Mobilne płatności i portfel internetowy to obecnie prawdziwy hit. O ile wiele osób nakierowanych jest stale na portfel Revoluta, tak coraz częściej dostrzegane są podmioty dodatkowe. I nic dziwnego, niemalże zawsze oferują one jeszcze więcej. Wszystko rozbija się obecnie o rozpoznawalność, a ta w przypadku Joom zdecydowanie rośnie. Wielka w tym zasługa sklepu internetowego, na którym powstało całe rozwiązanie. W naszym materiale chcemy wam przytoczyć główne możliwości i sugestie oferowane przez Joom Pay. A jest na co spoglądać, szczególnie, że rozwiązanie jest mocno intuicyjne, a do tego oferuje ciekawe dodatki, od historii przez możliwość podpinania konkretnych kart płatniczych. Jak zatem poznać ten portfel i dlaczego warto go wybrać?

Portfel Internetowy - Joom Pay

Zaczniemy może od podstaw. Bowiem głównym celem Joom Pay jest oczywiście bycie alternatywą do systemów bankowych, które znaliście do tej pory. Pozwoli on zarządzać swoją gotówką znacznie szybciej, a jednocześnie da wam dostęp do bonusów na zakupy wykonane przez Joom.com czy też u partnerów, których marka ma całkiem sporo. Listę możecie przeglądać na witrynie i jest ona stale aktualizowana przez podmiot zarządczy. Cała marka jest przy tym rzecz jasna licencjonowana i legalna. Możecie z niej korzystać za każdym razem, gdy tylko ukończycie 18 rok życia. Dzięki temu bez trudu zrealizujecie swoje pasje i spełnicie wymagania, które stawialiście przed portfelem internetowym. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i błyskawiczny. To tylko jeden formularz, który należy wypełnić. Zaraz po jego realizacji przyjdzie jeszcze pora na weryfikację, ale droga smsowa czy mailowa jest banalna i nie będzie od was wymagać dodatkowego nakładu czasu.

Jeśli chcecie zatem poznać markę, która cechuje się barwami jasnej czerwieni i szarości, powinniście spróbować od razu. Korzyści, które będą do was trafiały są błyskawiczne. Co więcej, system dostępny jest tu na urządzenia mobilne. Ściągniecie go bezpośrednio z App Store lub Google Play. Oznacza to w praktyce, że użytkownicy takich telefonów jak Xiaomi, Huawei, iPhone czy Samsung, nie będą mieli żadnych przeszkód do tego, by zacząć swoją przygodę. W dalszej części naszego materiału wymieniamy wszystkie bezpośrednie korzyści, które czekać na was będą od momentu założenia konta.

Joom Pay i jego możliwości

Po pierwsze otrzymacie tu swój darmowy IBAN, a kartę założycie w ciągu 10 minut. Nie musicie przy tym opuszczać komfortowego mieszkania, wystarczy potwierdzić dokumenty, zweryfikować swoje dane, a już to zapewni wam możliwości korzystania z dwóch wspomnianych rzeczy. Po drugie, dostęp do konta jest natychmiastowy, a wszystkie zbierane dane prowadzone są w czasie rzeczywistym. Za dokonywanie transakcji – po trzecie – zapewnicie sobie natychmiastowe notyfikacje. Jeśli zatem coś z waszego konta „zejdzie”, dowiecie się o tym od razu, co także wpływ będzie miało na potencjalne bezpieczeństwo, którego przecież wymagacie. Po czwarte z kolei, wsparcie klienta działa na Joom Pay przez 24/7. Nie ma zatem możliwości, że wasz problem nie zostanie rozwiązany od razu. Ekipa obsługi jest do waszej dyspozycji przez czat na żywo, ale też drogą mailową. Sami wybierzecie, jak dotrzeć do konsultantów.

Portfel Joom Pay i jego możliwości

Kolejnym, już piątym czynnikiem na który zwróciliśmy uwagę jest darmowy przelew do przyjaciół i rodziny. Możecie działać poprzez numer telefonu, imię czy numer karty. Środki przesyłane innym użytkownikom Joom Pay są po prostu błyskawiczne i pozbawione jakichkolwiek opłat. Jakby tego mało, jako kolejny element podaje się szczegółową analitykę wydatków. Sortuje się je na konkretne kategorie, dzięki czemu wiecie, jak dużo wydajecie na zakupy, restauracje czy ubrania. System będzie całość tego analizował za ciebie, dzięki czemu pod koniec miesiąca dokładnie ocenisz, czy zmieściłeś się w zakładanych wcześniej normach. Następnym punktem będą ekskluzywne obniżki, które znajdziecie bezpośrednio w sklepie głównym oraz u partnerów. Co więcej, całe zagadnienie prowadzone jest tak, by poziom zabezpieczeń był dokładnie taki sam, jak u banków.

Dzięki temu wasze dane oraz wszelkie środki będą całkowicie bezpieczne i chronione na bazie właściwych protokołów. Pojawi się też opcja blokowania swojej karty, co okaże się skuteczne w przypadku w którym niestety się ją zgubi. Nie brakuje też sposobności do logowania się na konto poprzez odcisk palca, co zyskuje obecnie bardzo dużą popularność na świecie. Jak zatem sami widzicie, korzyści są tu bardzo dużo. Zresztą, każdego tygodnia marka chce je powiększać, dlatego też stale pojawiają się aktualizacje, które będą dla was pomocne i co najważniejsze – o które prosiliście. JoomPay reaguje bardzo żywo na wszelkie pomysły i jeśli te są możliwe do wdrożenia, tak się zapewne wkrótce stanie. O wszelkich modyfikacjach jesteście odpowiednio informowani poprzez aplikację, którą ściągacie na telefon.

Podsumowanie

Jak widać, oferta od Joom Pay jest bardzo korzystna i mocno rozbudowana na kilka cennych kategorii. To bezpieczne i błyskawiczne rozwiązanie bankowe dla osób, które często korzystają z płatności w sieci, ale jednocześnie chcą mieć swoją kartę Visa. Wymogi systemowe na wasze telefony będą przy tym banalnie niskie. Wystarczy powiedzieć, że aplikacja waży tylko 11 MB, dzięki czemu nie będzie zabierać cennego miejsca, które przeznaczycie na gry czy po prostu aktualizacje ważniejszych rozwiązań codziennych. Marce zaufały już tysiące osób z całego świata i lista ta stale rośnie. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą, po prostu ściągnijcie aplikację i sprawdźcie dokładne warunki i zasady, jak również tabelę potencjalnych opłat. Posiadanie konta jest przy tym naturalnie całkowicie darmowe i pozbawione takich płatności, dzięki czemu w razie czego zrezygnujecie. Z naszej strony radzimy jednak dać im szansę, to ciekawy, inteligentnie zbudowany system do pracy i prywatnie.