Curve portfel internetowy

Czym jest portfel internetowy Curve i dlaczego zyskuje tak dużą popularność? Wszystko to wyjaśniamy w naszym krótkim artykule.

Jeśli mówić o portfelach, to warto już na samym początku poinformować, że ich internetowa edycja zyskuje tak ogromną popularność wcale nie bez powodu. Rozwiązania tego rodzaju z jednej strony są szalenie proste, z drugiej oferują nam całkowicie inne doświadczenia, do tego na licznych segmentach, na które do tej pory nawet nie mogliście spojrzeć w ten sposób. Dlatego też Curve, o którym chcielibyśmy tu napisać, będzie ciekawym pomysłem, który może was wspierać przez cały proces bankowości, którym jesteście zainteresowani. Po pierwsze zatem koniec z dziesiątkami kart płatniczych wypychających wasz portfel. Czas zacząć działania opierające się na prostocie i wygodzie – dla was przede wszystkim.

curve portfel internetowy logo artykuł

Portfel internetowy Curve

Czym w ogóle jest Curve? Czym są portfele wirtualne? Jeśli wciąż o nich nie słyszeliście, to w najprostszych słowach, są to systemy płatnicze, które niejako zastępują nasze konta bankowe. Za pomocą aplikacji przechodzicie do intuicyjnego systemu, który pozwoli wam monitorować wasze finanse i właściwie nimi zarządzać. Przechodząc zatem do meritum, wystarczy, że ściągniecie z App Store lub Google Play darmową aplikację Curve, być mieć pełen dostęp do wszelkich jej możliwości. Za żaden proces nie będziecie tam płacić, a jednocześnie będzie ona wspierała wasze dalsze kroki, które postaramy się bardzo szczegółowo opisać na dalszych etapach naszej krótkiej prezentacji.

Zamysłem tej aplikacji jest to, by posiadać zaledwie jedną kartę debetową od Mastercard, zamiast kilku, które zapewne nosicie przy sobie na co dzień. Druga opcja dotyczy bezpośrednio kontroli swoich pieniędzy, dzięki czemu wszelkie wasze finanse znajdą się w jednym tylko miejscu i zyskacie do nich pełen dostęp. Całość dostępna będzie na wyciągnięcie… kciuka do weryfikacji. Apka jest w pełni przyjazna, intuicyjna i responsywna, dzięki czemu wszelkie połączenia będą naprawdę na wyciągnięcie ręki, do tego całkowicie bezpieczne. Jakby tego było mało, marka oferuje 1% cashback do przeprowadzonych transakcji, co jeszcze podkreśla przez… możliwość wylotu na Ibizę poprzez ich program partnerski. Jak sami zaznaczają, to ty jesteś tutaj szefem. Dzięki temu zapewnić sobie kontrolę nad każdym zagadnieniem finansowym, które w ogóle cię dotyczy. Jedną z najciekawszych opcji, jaką zaoferuje wam Curve jest unikatowy system, który pozwoli na włączenie alertów dokonywanych przy każdej transakcji, ale też przy konkretnych limitach wydatkowych. Utworzycie sobie odpowiednie działy np. na zakupy, żywność czy podróże i będziecie mogli je należycie kontrolować, wiedząc, że nigdy ich nie przekroczycie bez niezbędnej potrzeby. Wydawanie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne, co potwierdza ich system Time Travel. To być może najbardziej unikatowe rozwiązanie do jakiego dotarliśmy przy portfelach internetowych. Jak to możliwe i o czym w ogóle rozmawiamy? Opcja ta przydatna jest w przypadku, w którym zaznaczyliście błędną kartę przy płatnościach. Takie coś może się zdarzyć, prawda? W takim przypadku niejako cofniecie się w czasie, dzięki czemu system podmieni karty, a wy nie będziecie się musieli martwić dalszymi przelewami i kolejnymi prowizjami, które moglibyście tutaj ponosić.

curve portfel internetowy artykuł

Kolejna kwestia, którą chcielibyśmy przy was poruszyć jest oczywiście bezpieczeństwo. W pierwszej kolejności naprawdę nie będziecie już musieli nosić przy sobie licznych kart płatniczych i wszystkie zamienicie na jedną, szyfrowaną od Mastercard i Curve. Aplikacja, którą będziecie trzymali jednocześnie na telefonie pozbawiona będzie tajnych danych związanych z waszymi kartami. Marka ta nie przechowuje danych w ten sposób, dlatego może tu mówić o zabezpieczeniu wojskowym, którym mocno się szczyci – nie bez powodu. W razie zagrożenia możecie natychmiastowo zablokować swoją kartę albo też zgłosić się do obsługi, która reaguje w czasie rzeczywistym, podobnie jak i powiadomienia o których pisaliśmy w pierwszej części naszego artykułu. Jakby tego jeszcze było mało, Curve oferuje ubezpieczenie swoich usług i strat nawet do 100 000 funtów, co pozwoli wam dodać kolejną warstwę pomiędzy m.in. nieuczciwymi sprzedawcami. Usługa ta, która dostępna jest dla osób pełnoletnich, może być zaciągnięta na urządzenia z Androidem oraz iOS. W tym zakresie nie ma większych ograniczeń i w każdym przypadku cały system działa równie sprawnie i wydajnie. Nie musicie się zatem obawiać o to, na jaki sprzęt lepiej zaciągnąć apkę. Jednocześnie otrzymacie tu dostęp do kart Curve Black oraz Curve Blue, które swoim designem może zaskoczyć praktycznie każdego. Zamiast zbędnych rysunków pojawi się jedynie logo na wskazanym i wybranym tle. Ten minimalizm przekłada się tu na pewnego rodzaju prestiż. Niebieska wersja jest przy tym darmowa, z kolei czarna wiąże się z opłatami na poziomie niecałych 10 euro miesięcznie. Kluczowe ich opcje to oczywiście wsparcie kart Visa i Mastercard, ale też 1% cashbacku u wybranych sprzedawców, darmowa wymiana waluty, darmowe wypłaty w bankomatach na całym świecie do 200 funtów miesięcznie, ale też możliwość skorzystania z opcji Time Travel w ciągu 14 dni od zajścia pomyłki. Opcja płatna ma jeszcze korzystniejsze rozwiązania, ale w tej kwestii wybór pozostawimy wam, dlatego też zachęcamy do dalszej i regulaminowej lektury, która jest tu konieczna, aby pozwolić wam w pełni zrozumieć możliwości tej firmy.

Jak zatem widać, Curve oferuje bardzo ciekawe rozwiązania, za sprawą których zapewnicie sobie nie tylko sposobność do szybkich wpłat czy płatności przez kartę. To także ogromne bezpieczeństwo waszego konta i sposobność do zapewnienia sobie większego spokoju w sieci i przy sklepach stacjonarnych. Taka opcja jest w większości przypadków bezpłatna i jednocześnie dodawana do tysięcy innych sklepów, w których możecie realizować swoje płatności. Czy są tu zatem wady? Cóż, my na chwilę obecną nie znaleźliśmy nawet jednej negatywnej recenzji…