Portfel Internetowy Caxton

Portfel Caxton będzie ciekawą alternatywą, szczególnie jeśli jesteś w stanie dobrze ocenić plan, którego potrzebujesz. Minimalizuj wydatki i zarabiaj!

Caxton jako jedna z nielicznych firm zaoferowała wam poziomy uczestnictwa, za sprawą których użytkowanie portfeli internetowych i aplikacji tego rodzaju będą znacznie łatwiejsze w tego względu marka znalazła się w naszym rankingu e-walletów. Koniec zatem ze zbędnymi opłatami i dodatkami, które was nie interesując. Wybierzecie rozwiązania dopasowane do waszych możliwości. Stworzono tu akcję Caxton, Caxton Red oraz Caxton Premier. Czym się dokładnie różnią i jak prezentuje się cały system? Czy jest bezpieczny? Jak z niego korzystać? Na te pytania i znacznie więcej odpowiadamy w naszym artykule. Jeśli zatem szukacie dla siebie ciekawego miejsca, które pozwoli oszczędzać jak również błyskawicznie przekierowywać konkretne środki finansowe, powinniście zostać z nami. Zapraszamy po szczegóły!

płatności caxton

Portfel internetowy Caxton

Sukces portfeli był nieunikniony. Użytkownicy banków często dość mieli dużych opłat za przelewy czy niemożności wymiany waluty. Wszystko to wpływa przecież na nasz komfort i pozwala realizować finanse w słuszny sposób. W przypadku Caxton zdecydowano się właśnie na stabilizację i zatrzymanie wszystkiego w jednym miejscu. Jest też intuicyjnie i spokojnie, co szybko dostrzeżecie, bez względu na wybraną przez siebie opcję. Marka jest rzecz jasna w pełni legalna, za co odpowiada przyznana licencja. Do tego proces jest szyfrowany, a protokoły dbają o bezpieczeństwo waszych danych, ale też potencjalnych środków pieniężnych, które zdecydujecie się przechowywać w ich systemie czy na dopisanej do niego karcie płatniczej. Czym jednak w ogóle charakteryzuje się Caxton? Odpowiadamy.

Bazowa wersja karty jest tu oczywiście standardowym i pierwszym rozwiązaniem, po które sięgniecie. Za sprawą tej opcji zapewnicie sobie konto walutowe, z którego skorzystacie od razu po rejestracji. Założycie konto przez formularz dostępny na stronie. Można po niego sięgnąć tak za sprawą komputera i laptopa, jak i przez smartfon i tablet. Nie ma w tej kwestii większych obostrzeń. Nie ma też konieczności ściągania dodatkowej aplikacji, a logowanie dostępne jest od ręki po jednym kliknięciu. Możliwość korzystania z Caxton przeznaczona jest jednak dla osób pełnoletnich. Na starcie czeka na was nie tylko konto walutowe, ale też jasne i klarowne przeliczniki wymiany walut oraz dział FAQ i plany oszczędności, które możecie wdrożyć poprzez kilka kliknięć na swoim koncie. Ponieważ rozwiązanie skierowane jest w dużej mierze do podróżników, znajdziecie tam specjalny system działania i system buy back. O kartę ubiegać się można już w pierwszy dzień posiadania konta. Przy tym wszystkim znajdziecie tam osobną zakładkę wysyłania pieniędzy globalnie, co jest bardzo prosto objaśnione i udokumentowane właściwym FAQ. Trzeba tu także nadmienić, że kolejne poziomy gwarantują dalsze profity. Już przy opcji RED zapewnicie sobie ekskluzywne benefity. Karta RED kosztuje zaledwie 5€ miesięcznie i jest to właściwie jeden wydatek, który na was będzie tu czekać. Jeśli po nią sięgniecie, otrzymacie pięć kolejnych korzyści: po pierwsze będzie to system punktów lojalnościowych, które zbieracie za swoje aktywności tak w internecie jak i przy wykorzystaniu samej karty płatniczej, którą otrzymacie. Rzecz jasna pochodzi od Mastercard, co samo w sobie jest tu odpowiednią recenzją i kwestią bezpieczeństwa. Z karty skorzystacie darmowo tak w domu jak i za granicą. Wypłaty w ATM są w pełni darmowe, chociaż warto zapoznać się tu z regulaminem, który posiada oczywiście odpowiednie kruczki. Dotyczy to oczywiście pewnych opłat, które mogą zostać naliczone w zależności od miejsca w którym przebywacie. Czwarta korzyść to szalenie korzystne warunki wymiany waluty, brak opłat czy ukrytych objaśnień. Piąta i ostatnia z głównych korzyści Caxton RED to możliwość dzielenia rachunków pomiędzy znajomych i sposobność do dokonywania przelewów w swoim gronie. Wszystko w czasie rzeczywistym, bez zbędnego oczekiwania.

caxton payments

Każde z dostępnych rozwiązań, w tym Premier, możecie realizować w trybie osobistym i biznesowym. Wszystko zależy od przeznaczenia użytkowania waszej karty, co pomoże także w przypadku oszczędności firmowych, gdy dużo podróżujecie w ramach działań firmowych. Dlaczego warto sięgnąć po samo Premier? To spersonalizowane rozwiązania, brak ukrytych opłat oraz eksperci do dyspozycji w ramach programu obsługi klienta. Tu również możemy wymienić kilka punktów, które będą z wami w procesie posiadania konta. Z punktu widzenia operatora czeka na was po pierwsze preferencyjne wskaźniki wymiany waluty, rozbudowana wartość walut posiadanej karty, nagrody za polecenie znajomym, dodatkowe oszczędności wynikające z obniżek i rabatów przysługującym użytkownikom premium. Do tego dedykowane ekspertyzy oraz specjalne alerty, które pomogą wam monitorować wszelkie działania wykonane za pośrednictwem konta i karty. Wystarczy wspomnieć, że rocznie karta pomieści wam aż 100 tysięcy funtów, a maksymalna dzienna wypłata środków pieniężnych to aż 600 funtów. Pojawią się też obniżki na poziomie 20% czy opcja wypłaty do 4 razy dziennie w odrębnych ATM.

O korzyściach wynikających z każdego rozwiązania możecie więcej poczytać za pośrednictwem anglojęzycznej strony Caxton. Znajdziecie tam obszerne działy FAQ, które bardzo szczegółowo tłumaczą i rozróżniająca wam każdą z trzech opcji dostępnych tu na stronie. Jeśli zatem dużo podróżujecie i plany oszczędzania są dla was ważne równie mocno co wygoda i bezpieczeństwo, powinniście spróbować. Koszty utrzymania kart są niskie lub właściwie zerowe, co przy podejmowaniu działań będzie dla was istotnym i cennym wsparciem. W tym przypadku możecie liczyć także na obsługę klienta. Jeśli zatem macie dowolne pytania związane z tematem, wystarczy odezwać się do nich poprzez czat na żywo, który zaimplementowany jest na stronie. Z jego poziomu w ciągu ledwie kilku minut zrealizujecie wszelkie te założenia, które was interesują i które pozwalają należycie podejść do tematu bankowości i portfeli internetowych. Nie ma się co wahać, cały system po prostu się wam sprawdzi!