Portfel Internetowy Ditto Bank

Ditto jako portfel internetowy oferuje wam nielimitowane transfery i nieograniczone wypłaty. A korzyści jest więcej. Poznaj je z nami.

Sukces e-portfeli internetowych stał się na tyle ogromny, że nie mogą ich ignorować nawet największe banki świata. Na takie rozwiązanie złożyło się kilka czynników, chociaż śmiemy twierdzić, że w pierwszej kolejności była to wygoda użytkowania. Kiedy banki nadal wdrażały aplikacje mobilne, portfele mogły się już pochwalić technologiami, które przekuwały uwagę nawet najbardziej wymagającego odbiorcy. Jednym z przykładów takiego sukcesu jest Ditto, które w chwili obecnej dostępne jest w języku angielskim i francuskim, oferując aż 30 walut dostępnych do codziennego użytkowania. Jeśli zatem potrzebujecie szybkiego dostępu do finansów bez względu na swoją obecną lokalizację, warto się im przyjrzeć bliżej chociażby teraz.

ditto bank

Portfel internetowy Ditto

Finablr, które odpowiada za Ditto, zaoferowało nam bardzo ciekawy system. Zanim bezpośrednio go wam opiszemy, chcemy nadmienić o kilku istotnych czynnikach. Po pierwsze bowiem jest to firma w pełni legalna. Posiada ważną licencję na prowadzenie działań finansowych, co z kolei oznacza, że nie musicie się martwić o swoje środki jak również potencjalne dane osobiste. Szyfrowanie strony i aplikacji stoi tu na najwyższym poziomie. Skoro przy samej aplikacji jesteśmy już teraz, to musicie wiedzieć, że by skorzystać z Ditto, konieczne jest jej ściągnięcia. Sama strona nie gwarantuje możliwości użytkowania ich możliwości. System dostępny jest na urządzenia z oprogramowaniem Android oraz iOS, dzięki czemu bez względu na posiadany sprzęt, dotrzecie do opcji zakładania konta. Proces jego tworzenia to tylko kilkadziesiąt sekund. Formularz jest krótki i przejrzysty. Będzie od was dodatkowo wymagał przejścia przez weryfikację, co jest wyznacznikiem przyznania licencji. Taka weryfikacja to nie tylko akceptacja warunków, ale też konieczność dostarczenia w razie czego niezbędnych dokumentów jak chociażby dowód osobisty albo zdjęcie was, gdy go trzymacie. Taka praktyka pozwoli uniknąć potencjalnych oszustw i wyłudzeń, co na pewno bardzo szybko docenicie. Subskrypcja miesięczna wynosi tu niecałe 10€, a w jej skład wchodzi: karta Gold Mastercard, nielimitowane wypłaty z bankomatów, konto dostępne w 30 walutach, błyskawiczna wymiana waluty, nielimitowane transfery międzynarodowe oraz ubezpieczenie premium. Wkrótce lista ta ma się jeszcze poszerzyć o bezdotykową płatność telefonem czy spersonalizowane alerty przy stawkach wymiany. Pojawi się także lokalny IBAN i dodatkowe waluty. Warto zatem monitorować stronę na bieżąco.

Czym wyróżnia się Ditto?

Ditto cechuje się przede wszystkim czterema głównymi punktami. Chcą być wyjątkowi. Waluty otwiera się poprzez kilka kliknięć, co zapewni wam kartę a także wyjątkową obsługę klienta. Po drugie, przekraczają dotychczasowe granice. 30 walut to tylko początek, a biorąc pod uwagę, że otrzymacie nielimitowane transfery międzynarodowe, 9,90€ brzmi wręcz śmiesznie. Bankowość jest przy tym szalenie prosta. Całość znajdziecie w jednej aplikacji, gdzie waluty są transparentne i dostępne od ręki. Po czwarte i ostateczne – jest tu kwestia podróżowania. Rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim dla osób, które podróżują dużo. Karta Gold Mastercard pozwala wam zresztą płacić przy 150 dostępnych na świecie walutach, trzeba jednak zaznaczyć, że zaimplementowanych 30 to już doskonały start. Osoby, które często są w samolotach docenią też wymianę walut w czasie rzeczywistym. Wystarczy wybrać opcję, walutę i jednym kliknięciem ją wymienić -  bez żadnych dodatkowych opłat.

W zakresie bezpieczeństwa możecie liczyć na dwa unikatowe rozwiązania, które już funkcjonują lub są właśnie wdrażane. Mamy tu na myśli dotykową płatność lub zawieszenie karty. By zrealizować te założenia wystarczy… jedno kliknięcie w aplikacji. Jeśli zatem macie z problem z kartą lub uważacie, że została skradziona lub zgubiona, wystarczy ją zawiesić. Nie musicie jej przy tym całkowicie zastrzegać i sięgać po nową, co wiąże się z utratą czasu i opłatami. Bezpieczeństwo w banku Ditto jest kluczem, zatem poza tym otrzymacie także pełne szyfrowanie i zabezpieczenia klasyczne. Sama marka swój początek ma w 2015 roku i już wówczas do ekipy zatrudnieni byli wyłącznie specjaliści z dziedziny bankowości i rozwiązań internetowych tego rodzaju. Właśnie dlatego samo Ditto odniosło sukces przy podróżnikach. Weźmy pod uwagę proste założenie – przy licznych podróżach wymiana waluty kosztuje nas więcej niż 40 złotych miesięcznie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę przewalutowania kart, gdy sięgacie przez płatność tego rodzaju. Inna sprawa, że płacić w ten sposób możecie za sprawą praktycznie wszystkich sklepów czy restauracji, w sieci za zakupy i więcej. Tylko od was zależy, jak zrealizujecie swoje Mastercard lub na co skierujecie konkretne środki z własnej aplikacji. Finablr, które odpowiada za firmę, w samym tylko 2018 roku wykonało 150 milionów transakcji, co pokazuje, że jest to globalny podmiot z ogromnymi możliwościami. Zaufały im tysiące i liczby te stale rosną, dlatego też w 2019 roku możliwości będzie więcej, a zapowiedziane aktualizacje rozpatrywane są już w tej chwili.

Czym wyróżnia się Ditto?

Jeśli mamy wam przygotować krótkie podsumowanie, to musimy zaznaczyć, że jest to bezapelacyjnie jedna z lepszych opcji sieciowych na jakie traficie. Ditto to przede wszystkim wymiana waluty w czasie rzeczywistym, nielimitowane transfery oraz mnogość walut czy nieograniczone wypłaty. Wszystko to złożyło się nam w całość, która tych 40 złotych jest zwyczajnie warta. Weźcie także pod uwagę, że w aplikacji znajdziecie odpowiedzi na pytania, które mogą was nurtować. Jest pełen dział FAQ, ale też o nas, kwestie ubezpieczeń i dział Travelex. W razie zainteresowania firmą otrzymacie też numer telefonu kontaktowego oraz formularz, z którego skorzystacie w dowolnym momencie. Czas reakcji obsługi jest tu bardzo dobry, dlatego nie stracicie go na wertowanie kolejnych stron i dotarcie do danych, które w tej chwili są dla was kluczowe. Bo przecież, czas to pieniądz, nieprawdaż?