Portfel Internetowy FairFX

Portfel internetowy FairFX pozwoli wam podróżować i wymieniać gotówkę na możliwie najlepszych warunkach. Poznajcie ich pakiety do wyboru.

FairFX operuje już od 2007 roku, aczkolwiek wielką popularność zyskują właśnie teraz. Wszystko za sprawą ich unikatowych kart płatniczych, którą wykorzystacie zarówno w kontekście przewalutowania, jak i płatności w podróży. Mówimy w końcu o portfelu internetowym, który oferuje nam całkowicie inny poziom bankowości w porównaniu do tego, co mogliście znać do tej pory. Klasyczne banki do których jesteście przyzwyczajeni, stają się mocno przestarzałe, a ich rozwiązania wcale nie spełniają rosnących oczekiwań i zmian na świecie. Dlatego też warto zastanowić się nad rozwiązaniami nowymi. Jedno z nich, właśnie w postaci FairFX, chcemy wam zaproponować w naszym obecnym wpisie. Jeśli chcecie poznać markę z bliska, warto to zrobić już teraz, czeka wiele przydatnych wiadomości i rozwiązań.

Portfel FairFX

Portfel internetowy FairFX

Jeśli chodzi o ten podmiot, mówimy o firmie zarejestrowanej w Anglii oraz Walii. Posiada swoją licencję i jest w pełni legalna na rynku finansowym. Działają także na mocy umowy z Mastercard, czego efektem będzie możliwość zaciągnięcia takiej właśnie karty na swój własny użytek. Samo rozwiązanie pozwala wam po prostu bazować na klasycznych rozwiązaniach związanych z portfelami internetowymi. Wystarczy się zarejestrować. Potrzebny do tego będzie komputer lub laptop, ewentualnie konkretne urządzenie mobilne – smartfon czy tablet. W tym przypadku konieczna będzie zewnętrzna aplikacja, którą ściągniecie na iOS oraz Androida. Wybór leży po waszej stronie i operatora nie będzie go w żaden sposób ograniczał. Na tym etapie musicie jedynie wiedzieć, że wystarczy ukończyć 18 rok życia, by założyć konto, a proces taki nie zajmie wam więcej niż kilkadziesiąt sekund. Po nim konieczna będzie weryfikacja danych, co zrobicie najczęściej poprzez zeskanowanie dowodu osobistego. W razie czego FairFX będzie jeszcze wymagało dodatkowych danych, aczkolwiek jest to działanie zgodne z charakterem przyznanej licencji i nie należy się z tym spierać. To standardowe rozwiązanie, które raz załatwione pozwoli wam działać na każdym realnym poziomie. Bez zmartwień możecie zatem przejść do kolejnych działań. Poniżej wytłumaczymy konkretnie, jakie korzyści gwarantuje wam ten portfel i do czego będziecie mogli go dokładnie wykorzystać.

Dla kogo płatności FairFax ?

Rozwiązanie wykorzystywane będzie przede wszystkim przez osoby, które dużo podróżują i chcą minimalizować koszty związane z przewalutowaniem. Pojawią się też opłaty dodatkowe, które dokładnie znamy, ale zawsze do tej pory bezskutecznie chcieliśmy je obejść. W przypadku FairF czeka na was darmowe zamówienie karty imiennej, a także dwa czynniki, które odróżniają ją od konkurencji. Po pierwsze nie macie tu żadnych opłat związanych z wymianą, ale też żadnych wymogów powiązanych z wypłatami bezpośrednio w sieci. Dzięki temu marka chwali się lepszymi wynikami finansowymi niż np. Santander czy Caxton i Travelex o których także wiele możecie przeczytać w internecie oraz na naszej stronie. Do tej pory wydano ponad 500 000 kart, a od was należy decyzja, czy będzie ona nakierowana na cały świat, czy przykładowo na Europę oraz USA. Karty wydawane są w euro oraz w dolarach amerykańskich. Tej pierwszej możecie już teraz użyć w 19 krajach Unii Europejskiej. Nic zatem nie będzie stało na przeszkodzie, by płacić w sklepie czy w restauracji za swój wymarzony obiad. Inna sprawa, że płatności w sieci także są w pełni możliwe, a system zapamiętywać będzie wybraną przez was walutę i dostosuje się właśnie do niej, dzięki czemu unikniecie wszelkich dodatkowych opłat i zmartwień, a sobie zaoszczędzicie także i czasu.

Dla kogo płatności FairFax

Jednym z największych atutów samego FairFX jest możliwość dokonywania bezpośrednich transferów. Zrealizujecie je za pomocą systemu online, ale też przez telefon. W obu przypadkach system działa przez całą dobę i nie wiążę się z żadnym wymogiem opłat. Przykładowo, przy działaniach internetowych transfery są w pełni darmowe przy kwotach od 100 funtów, a transferowanie oraz kupno waluty odbywa się przez całą dobę. Do tego dochodzi idealnie prosty system działań, który bazuje zaledwie na kilku kliknięciach. To jeszcze nigdy nie było aż tak banalne.  W przypadku działań przez telefon także nie płacicie za obsługę, a system sprawdzi się przy większych depozytach, jeśli właśnie takich będziecie w tej chwili potrzebować. Tego portfela internetowego wykorzystacie także do regularnych płatności – jak w banku, z którego korzystaliście do tej pory. Co więcej, stale możecie obserwować status waluty i swojego konta, dzięki czemu nigdy nic wam nie umknie, a wy zapewnicie sobie możliwie jak najlepsze warunki do działań.

Na koniec pragniemy dodać kilka słów o transferowaniu realnych pieniędzy, co w przypadku FairFX jest możliwe drogą pocztową. Środki trafią we wskazane miejsce następnego dnia roboczego, a dodatkowo możecie tu liczyć na wsparcie w soboty. W ten dzień także w razie potrzeby otrzymacie środki od wskazanej osoby. Wszystko to sprawia, że otrzymacie bardzo ciekawą alternatywę do wcześniej znanych wam opcji. Sam portfel internetowy ma kilka unikatowych systemów wdrożeniowych, co przełożyło się także na sposobność do doskonałych wyników finansowych w kontekście utrzymania konta. Wystarczy wspomnieć, że waluta i kasa trafia do was szybko, a procesy są bezpieczne, szyfrowane, z gwarancją świetnych wyników. Zresztą, wystarczy, że spojrzycie na opinie dodawane przy Google Play czy Apple Store. Noty są w pełni uzasadnione, a zadowolenie tysięcy użytkowników widać na każdym właściwie kroku. W razie wszelkich pytań możecie także liczyć na obszerny dział FAQ z ich strony, ale też czat na żywo, który widoczny jest na aplikacji i przez wizytówkę. Całość pozwoli wam skupić się na czystej rozrywce i korzystaniu z płatności, które mocno pomogą z waszymi codziennymi finansami.