Portfel Internetowy Pyypl

Na naszej stronie przyglądamy się e-portfelowi Pyypl. Czym dokładnie jest, jakie możliwości oferuje swoim klientom.

Portfel Internetowy PyyplNa rynku mamy do czynienia z coraz większą liczbą elektronicznych, cyfrowych portfeli. To tylko daje nam o wiele większe możliwości finansowe, często pozabankowe, jak i również otwiera nową drogę do korzystania z płatności w kasynach internetowych. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się marce Pyypl. Co warto o niej wiedzieć, jakie możliwości oferuje?

Czym jest Pyypl?

Pyypl, którego nazwę wymawia się jak people, czyli ludzie stanowi pozabankową aplikację cyfrową, która zapewnia każdemu dostęp do systemu finansowego za pośrednictwem smartfona. Dzięki akceptowanej na całym świecie przedpłaconej karcie MasterCard przeprowadzanie transakcji z Pyypl jest niezwykle dogodne i proste. Jest ona pionierską firmą fintech na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Środkowej. Swoim klientom gwarantuje korzystanie ze wszystkich niezbędnych usług finansowych bezpośrednio ze smartfona w prosty, bezpieczny i niedrogi sposób. Historia firmy zaczyna się w 2017 roku, kiedy to powstał zespół ekspertów branżowych z wieloletnim doświadczeniem w branży fintech. Dziś w firmie zatrudnianych jest ponad 150 osób, a przy tym może się pochwalić ponad milionem klientów na całym świecie. Główna siedziba Pyypl mieści się w Dubaju.

Co oferuje Pyypl?

Pyypl można traktować jako typowy portfel cyfrowy, który umożliwia nam korzystanie z wielu możliwości finansowych. Zapewnia on nam wszystko, czego potrzebujemy do zarządzania pieniędzmi, w jednym miejscu. Możemy z łatwością zdobyć swoją wirtualną kartę MasterCard w 2 minuty. Potem z jej pomocą i naszego konta możemy robić zakupy online, przesyłać pieniądze do wielu krajów, płacić rachunki i nie tylko – wszystko ze swojego smartfona. Z pomocą karty wirtualnej lub fizycznej można dokonywać zakupów w ponad 50 milionach punktów sprzedaży na całym świecie, wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta MasterCard. Wśród dostępnych opcji mamy błyskawiczne transfery, dzięki którym to można wysyłać, żądać i otrzymywać pieniądze od innych użytkowników Pyypl w mgnieniu oka dzięki bezpiecznym przekazom pieniężnym w dowolnym miejscu i czasie.

Wszystkie zakupy są chronione dzięki technologii MasterCard SecureCode. Każdy z użytkowników może liczyć na powiadomienia aplikacji w czasie rzeczywistym o każdej transakcji. Można do konta również zamówić sobie fizyczną kartę MasterCard, gdzie na niektórych rynkach dostawa do domu jest dostępna nawet w ciągu 48 godzin. Taką kartę można doładować za pomocą innej karty debetowej, konta bankowego, mobilnego pieniądza lub terminali do opłacania rachunków. Z jej pomocą można oczywiście wypłacać pieniądze z dowolnego bankomatu na całym świecie.

Na chwilę obecną możliwe jest wysyłanie pieniędzy do ponad 40 krajów na świecie. Niestety wciąż na liście nie ma Polski. Znajdziemy za to: Austrię, Belgię, Cypr, Irlandię, Włochy, Wielką Brytanię, Litwę, Maltę, Grecję, Słowację, Hiszpanię, Niemcy, Francję. W przypadku transferów pieniężnych można liczyć na natychmiastowe przelewy na konto bankowe, portfel mobilny lub centrum wymiany, żadnych ukrytych opłat, korzystne i przejrzyste kursy wymiany walut.

Innowacje polegają również na tym, że można dodawać środki do swojej aplikacji Pyypl, korzystając z ponad 2000 terminali do opłacania rachunków w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Oczywiście środki można doładować bezpośrednio za pomocą lokalnej karty debetowej, istniejącego konta bankowego, międzynarodowych pieniędzy mobilnych.

Jak założyć konto?

jak założyć konto w e-portfelu PyyplZostanie klientem Pyypl jest niezwykle proste. Przede wszystkim na początku należy ze strony fintechu lub odpowiedniego miejsca pobrać aplikację na swój smartfon. Następnie należy zarejestrować się w kilku prostych krokach. Podajemy wszystkie niezbędne dane: adres mailowy, numer telefonu, nasze dane kontaktowe. Oczywiście należy podać prawdziwe i aktualne dane, albowiem potem niezbędna jest weryfikacja za pomocą dowodu osobistego lub paszportu. Później zaś możemy zdecydować się na doładowanie konta za pomocą jednej z wielu dostępnych opcji. I to w zasadzie wszystko. Świat Pyypl stoi przed nami otworem i możemy dowolnie z niego korzystać.

Pyypl w kasynach online

W coraz większej liczbie kasyn internetowych pojawia się możliwość korzystania z Pyypl. Wciąż jest to jednak mały odsetek względem wszystkich miejsc do obstawiania zakładów. Należy jednak mieć na uwadze, że poprzez Pyypl możemy korzystać bezpośrednio z fizycznych lub wirtualnych kart MasterCard. Ponadto można również korzystać z innych pośredników, co sprawia, że Pyypl jak najbardziej jest możliwy w kasynach internetowych.