Portfel Internetowy Mifinity

Na naszej stronie sprawdzamy portfel internetowy MiFinity – czym jest, co oferuje swoim klientom, jak sprawdza się w kasynach online.

MiFinity to kolejna metoda płatności, z której korzystać mogą klienci kasyn czy bukmacherów internetowych. Ponieważ staje się coraz bardziej popularna wśród graczy, postanowiliśmy sprawdzić, co to za firma i co jest w stanie zaoferować swoim klientom.

MiFinity - co warto wiedzieć?MiFinity - co warto wiedzieć?

MiFinity to firma z siedzibą główną w Belfaście, która założona została w 2002 roku. Może się zatem wykazać bardzo bogatym doświadczeniem. Funkcjonuje jako globalny dostawca płatności, który swoim klientom oferuje szereg opłacalnych i wydajnych kompleksowych rozwiązań płatniczych. Posiada nie tylko bogate doświadczenie w obszarze płatności online, lecz również rozwijającą się sieć globalnych relacji partnerskich, jak i bezpieczną i regulowaną platformę technologiczną. Od dawna jedną z głównych misji firmy jest bycie liderem rynku w sektorze płatności internetowych. Swoje usługi kieruje do firm, handlowców i konsumentów. Główna siedziba firmy znajduje się w Belfaście, natomiast można znaleźć również biura regionalne w Dublinie i na Malcie.

Podstawą usług tej marki jest eWallet MiFinity, który obsługuje transfer pieniędzy do prawie każdego na świecie za pośrednictwem firmowej sieci bankowej i lokalnych opcji płatności. Firma jest w stanie wydawać i zarządzać programami kart wirtualnych na zamówienie. Działa z powodzeniem w branży hazardowej, lotniczej, turystycznej, związanej z ubezpieczeniami.

Na co dzień firma ta posiada licencję od Financial Conduct Authority (FCA), a także jest certyfikowana przez Union Pay International. Ponadto ma ona licencję ze strony Malta Financial Services Authority.

MiFinity – zakładanie konta

Dla naszych czytelników i czytelniczek sprawdziliśmy to, jak wygląda proces zakładania konta w tym e-portfelu. Cały proces składa się z kilku etapów. Na początku wpisujemy swój adres mailowy oraz wprowadzamy hasło. Następnie niezbędne jest aktywowanie konta za pomocą linku wysłanego na adres mailowy. Potem wybieramy kraj naszego zamieszkania oraz walutę. W dalszej kolejności niezbędne jest wpisanie naszych danych osobowych: imię i nazwisko, data urodzenia, narodowość, numer telefonu, adres zamieszkania. MiFinity poprosi nas jeszcze o wybór dwóch pytań zabezpieczających na wypadek gdybyśmy zapomnieli danych do konta lub potrzebowali dodatkowej weryfikacji przy logowaniu. Na sam koniec niezbędne będzie podanie kodu z SMS, który ostatecznie pozwoli nam zweryfikować konto.

Co oferuje MiFinity?

Co oferuje MiFinity?Dzięki eWallet MiFinity możesz bez przeszkód płacić online, otrzymywać fundusze i wysyłać pieniądze na całym świecie. A przy tym dzięki bardzo niskim opłatom masz całkiem sporo możliwości operacji finansowych za pomocą swojego konta. Przelew pieniędzy z MiFinity jest prosty i bezpieczny. Bez ukrytych opłat można wysyłać pieniądze znajomym i rodzinie w ponad 70 krajach, a przy tym operacje dostępne są 15 walutach, w tym za pośrednictwem UnionPay International w Chinach. MiFinity oferuje swoim klientom krótkie czasy przelewów. MiFinity jest dostępny przy tym w 20 językach, a klienci mogą korzystać w systemie z ponad 40 zintegrowanych metod płatności, które są w stanie zapewnić szybkie i bezpieczne transakcje. Można bez przeszkód utworzyć wiele wielowalutowych e-portfeli na swoim koncie MiFinity, aby skutecznie zarządzać płatnościami.

Dzięki wirtualnemu numerowi IBAN MiFinity można bez problemu przelać środki do swojego portfela bez żadnych opłat. Aby rozpocząć ten proces wystarczy jedynie poprosić o bezpłatny wirtualny numer IBAN w swoim e-portfelu Mifinity, który zostanie połączony z naszym kontem MiFinity. Można również doładować swój eWallet MiFinity bądź wysłać znajomym i rodzinie prezent pod postacią eVouchera MiFinity. Można bowiem kupić w wybranych miejscach eVoucher MiFinity, który jest wygodnym i bezpiecznym sposobem na wpłacanie środków i wydawanie pieniędzy online bez kłopotów z kontami bankowymi. Taki voucher dostępny jest w 11 walutach i sprzedawany w stałych nominałach.

MiFinity to także płatności cyfrowe dla firmy klienta. MiFinity oferuje od lat zaawansowane rozwiązania płatnicze, które spełnią wszystkie potrzeby i wymagania biznesowe klientów. Na liście dostępnych opcji znajdziemy: MiFinity iFrame, PayAnyCard, PayAnyBank, MiFinity Payments Gateway, UnionPay International, jak i MiFinity eVoucher.

Na stronie platformy można zapoznać się z opłatami, jakie może ponosić klient. W przypadku depozytu MiFinity pobiera stosowne opłaty za korzystanie z danej metody. W przypadku kart VISA i MasterCard, UnionPay jest to 1.8%. Jednak już SEPA Bank Transfer jest w pełni darmowy. MiFinity eVoucher z kolei to 4%. Przelewy są darmowe lub obarczone opłatą w wysokości 1% (maksymalnie do 10 euro). W przypadku transakcji związanych z przewalutowaniem, MiFinity zwykle dolicza opłatę w wysokości 2,99% do swoich hurtowych kursów wymiany.

MiFinity i hazard

Oczywiście głównym wyjściem naszego artykułu było to, że MiFinity coraz częściej pojawia się w kasynach internetowych czy u bukmacherów online. Jak zatem można korzystać z tej metody? Przede wszystkim każdy z klientów strony hazardowej powinien mieć konto w MiFinity. Dzięki temu może decydować się zarówno na depozyt, jak i na wypłatę środków za pomocą MiFinity. Jeśli chcemy wpłacić środki na konto kasynowe, to przede wszystkim wybieramy depozyt, a następnie interesującą nas metodę płatności. Łączymy się potem z kontem MiFinity, gdzie potwierdzamy przelew na konto kasyna. Jeśli chcemy wypłacić środki na nasze konto MiFinity, to po prostu wybieramy tę metodę, wysokość przelewu i zlecamy go w kasynie. Musimy oczywiście podać swoje dane kontaktowe do konta. Przelew pojawi się na naszym koncie w czasie zależnym od pracy kasyna. Ewentualne prowizje i dodatkowe opłaty również zależne są od konkretnego kasyna.