Portfel Internetowy Black Cat Card

Oto Black Cat Card! Jeden z najnowszych portfeli internetowych, który zaprezentuje wam dokładnie jak powinno wyglądać działanie tego typu.

Black Cat Card to portfel wirtualny o wielu możliwościach. Po pierwsze będzie dla was ciekawą alternatywą do klasycznego konta bankowego. Po drugie da wam możliwość korzystania z karty płatniczej bez względu na miejsce w którym się znajdziecie. To również system nagród i wsparcie biznesu, jeśli zdecydujesz się podejść do tego od drugiej strony – sprzedawcy. Rozwiązania tam zastosowane będą dla was wyznacznikiem firm tego rodzaju. Od 2017 roku nieprzerwanie wpływają na rynek i trzeba przyznać otwarcie, robią to niezwykle korzystnie. Stąd też prezentujemy pełen ich opis z głównymi wytycznymi dla zainteresowanych odbiorców.

Portfel internetowy Black Cat Card

Portfel internetowy Black Cat Card

Wydaje się wręcz oczywiste, że Black Cat Card musiał odnieść sukces. Użytkownicy banków często dość mieli dużych opłat za przelewy czy niemożności wymiany waluty. Wszystko to wpływa przecież na nasz komfort i pozwala realizować finanse w słuszny sposób. W przypadku Black Cat Card zdecydowano się właśnie na stabilizację i zatrzymanie wszystkiego w jednym miejscu. Jest też intuicyjnie i spokojnie, co szybko dostrzeżecie, bez względu na wybraną przez siebie opcję. Marka jest rzecz jasna w pełni legalna, za co odpowiada przyznana licencja. Do tego proces jest szyfrowany, a protokoły dbają o bezpieczeństwo waszych danych, ale też potencjalnych środków pieniężnych, które zdecydujecie się przechowywać w ich systemie czy na dopisanej do niego karcie płatniczej.

Karta z czarnym kotem jest tu oczywiście standardowym i pierwszym rozwiązaniem, po które sięgniecie. Za sprawą tej opcji zapewnicie sobie konto walutowe, z którego skorzystacie od razu po rejestracji. Założycie konto przez formularz dostępny na stronie. Można po niego sięgnąć tak za sprawą komputera i laptopa, jak i przez smartfon i tablet. Nie ma w tej kwestii większych obostrzeń. Nie ma też konieczności ściągania dodatkowej aplikacji, a logowanie dostępne jest od ręki po jednym kliknięciu. Możliwość korzystania z Black Cat Card przeznaczona jest jednak dla osób pełnoletnich. Na starcie czeka na was nie tylko konto walutowe, ale też jasne i klarowne przeliczniki wymiany walut oraz dział FAQ i plany oszczędności, które możecie wdrożyć poprzez kilka kliknięć na swoim koncie. Ponieważ rozwiązanie skierowane jest w dużej mierze do podróżników, znajdziecie tam specjalny system działania. O kartę ubiegać się można już w pierwszy dzień posiadania konta. Przy tym wszystkim znajdziecie tam osobną zakładkę wysyłania pieniędzy globalnie, co jest bardzo prosto objaśnione i udokumentowane właściwym FAQ. Każde z dostępnych rozwiązań, jakie poznajecie na stronie, możecie realizować w trybie osobistym i biznesowym. Wszystko zależy od przeznaczenia użytkowania waszej karty, co pomoże także w przypadku oszczędności firmowych, gdy dużo podróżujecie w ramach działań firmowych.

Dlaczego warto sięgnąć po samo Premier?

To spersonalizowane rozwiązania, brak ukrytych opłat oraz eksperci do dyspozycji w ramach programu obsługi klienta. Tu również możemy wymienić kilka punktów, które będą z wami w procesie posiadania konta. Z punktu widzenia operatora czeka na was po pierwsze preferencyjne wskaźniki wymiany waluty, rozbudowana wartość walut posiadanej karty, nagrody za polecenie znajomym, dodatkowe oszczędności wynikające z obniżek i rabatów przysługującym użytkownikom aplikacji.

Do tego dedykowane ekspertyzy oraz specjalne alerty, które pomogą wam monitorować wszelkie działania wykonane za pośrednictwem konta i karty. W sprawie korzyści wynikających z dostępnych możecie więcej poczytać za pośrednictwem anglojęzycznej strony Black Cat Card. Znajdziecie tam obszerne działy FAQ, które bardzo szczegółowo tłumaczą i rozróżniająca wam każdą z trzech opcji dostępnych tu na stronie. Jeśli zatem dużo podróżujecie i plany oszczędzania są dla was ważne równie mocno co wygoda i bezpieczeństwo, powinniście spróbować. Koszty utrzymania kart są niskie lub właściwie zerowe, co przy podejmowaniu działań będzie dla was istotnym i cennym wsparciem. W tym przypadku możecie liczyć także na obsługę klienta. Jeśli zatem macie dowolne pytania związane z tematem, wystarczy odezwać się do nich poprzez czat na żywo, który zaimplementowany jest na stronie. Z jego poziomu w ciągu ledwie kilku minut zrealizujecie wszelkie te założenia, które was interesują i które pozwalają należycie podejść do tematu bankowości i portfeli internetowych.

Jakie są podstawowe i główne cechy samej karty?

Portfel wirtualny Black Cat Card

Oto punkty, które naszym zdaniem są dla was najważniejsze:

  • Przeliczniki walut dostępne są w trybie na żywo, co pokazuje ich realne odzwierciedlenie. Nie musicie się martwić, że kupicie lub sprzedacie walutę w po kursie gorszym od tego, który realnie występuje,
  • Użytkownicy prywatni mogą tu skorzystać z karty płatniczej i pełnego konta bez dodatkowych opłat,
  • Zarządzanie pieniędzmi pozwala wam poznać pełen panel, który sprawi, iż środki transferowe kategoryzować się będą w odpowiednich działach,
  • Dostępny jest system nagród, który wynikać będzie z waszej aktywności – od przyjmowania i wpłacania środków, tak przez akcję wymiany walut i płatności kartą,
  • Poziom bezpieczeństwa stoi tu na wysokich standardach, dzięki czemu możecie z pełną świadomością korzystać ze swoich usług i konta bez obaw przed utratą danych czy środków.

Na stronie znajdziecie pełną paletę opłat powiązanych z systemem. Jak pisze samo Black Cat Card, to korzystne rozwiązanie, które bez trudu pokona oferty znanej wam konkurencji. Ich unikatowe czarne kocie karty (oraz te wirtualne) oczarują was prostotą i przyjemnymi wzorami. Środki wydacie tu przez GBP, EUR, ale też USD. Jeśli połączycie to z systemem cashback, które nawiązuje do możliwości operowania zwrotami, uzyskacie pełen obraz, który warto sobie zapewnić, szczególnie przy tak prostym i przejrzystym regulaminie, jaki widoczny jest na stronie tego operatora. Zachęcamy do lektury i przejścia przez działa rejestracji.