Portfel Internetowy Trastra

Trastra to portfel internetowy, który skierowany jest na kryptowalutę. Poznajcie się z ich użytkowaniem i kompletem możliwości online.

Zaufana bankowość w przypadku kryptowalut to wciąż temat nowy. O ile metoda jest już sprawdzona, tak wiele banków odmawia współpracy przy temacie. Dlatego też rzeczowa analiza i możliwość korzystania z właściwego portfela dla krypto będzie tak istotna. W naszym artykule sprawdzamy dla was Trastrę – to portfel, który wprowadza was w całkowicie inną kategorię wagową. To właśnie dzięki nim napotkacie na sprawne zarządzanie kontem, możliwość kupowania lub natychmiastowego sprzedawania środków. Do tego dochodzą wszelkie standardowe możliwości o których myśleliście przy finansach, od posiadania stałej karty debetowej Visa, przez historię rachunku, dopasowanie płatności czy realizację odbiorów środków od znajomych. To jeszcze nigdy nie było aż tak banalne i bezpieczne.

Portfel Internetowy Trastra

Portfel Internetowy Trastra

Trastra działa na rynku na bazie przyznanych licencji. Jest w pełni legalne i weryfikowane przez odpowiednie oraz niezależne podmioty. Dzięki temu też gracze mogą uznać ich za portfel internetowy godny zaufania. Ich główną bazą użytkowania są kryptowaluty i to właśnie na nie się nastawiają przy okazji waszych działań. Dostępne są tam portfele powiązane na walutę BTC, ETH, LTC, BCH oraz XRP. Standardowo natomiast wymienicie walutę do EUR. Sama idea ich powstania powiązana była właśnie z brakiem alternatyw na rynku bankowym. Inna sprawa, że portfele internetowe zyskiwały ogromną popularność i potrzebowały wsparcia w tym zakresie. To świetna, bardzo bezpieczna opcja, która pozwoli wam korzystać z tego w sposób, w który do tej pory nie oferowały nawet giełdy krypto. Warto zatem przeanalizować możliwości i założyć darmowe konto. Poniżej dodatkowo opiszemy cztery główne zagadnienia z którymi się spotkacie: kartę płatniczą, portfel krypto, mobilną aplikację, jak również karty dla biznesu. Sama Trastra dostępna jest bowiem nie tylko dla użytkowników kupujących, ale też biznesowych, którzy chcieliby oprzeć swoją działalność o system finansowy, który stabilnie działa w kilkudziesięciu krajach Europy i świata. Przejdźcie zatem przez formularz i załóżcie sobie konto. Taki proces nie powinien trwać więcej niż minutę. Dlaczego jest taki krótki? To tylko dane osobowe, które uzupełniacie praktycznie na co dzień. Co prawda trzeba do tego doliczyć proces weryfikacji, ale wydaje się to przecież oczywiste. Trastra musi wiedzieć, że nie podszywacie się za inną osobę, a wy dbacie o finanse i nie próbujecie niczego nielegalnego. Z podobnym mechanizmem już się zapewne spotkaliście i nie można go w żaden sposób obejść. Na szczęście!

Samą aplikację możecie oczywiście ściągnąć na swoje urządzenia mobilne. Co więcej, możecie z tego skorzystać także na standardowej stronie. Jest ona w pełni responsywna, dlatego dopasuje się do posiadanego przez was urządzenia bez większych przeszkód. Intuicyjność dla Trastry jest zatem bardzo ważna i szybko to zrozumiecie i docenicie. Jeśli jednak chcecie grać mobilnie czy też użytkować strony w sposób mobilny – wystarczy ściągnięcie systemu na systemy operacyjne Android lub iOS. Rzecz jasna Windows sprawdzi się równie dobrze. Kolejnym punktem, jaki chcemy omówić, jest rzecz jasna system kart (oraz kart biznesowych). E W tym przypadku zamówienie karty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami, a ta dotrze do was możliwie najszybciej. Wydawane w ten sposób karty prowadzone są w walucie EUR – nie ma od tego odstępstw. Można z niej korzystać praktycznie wszędzie, wliczając w to sieć. Sama karta połączona jest bezpośrednio z portfelem kryptowalut, dzięki czemu potencjalna wymiana prowadzona jest błyskawicznie i bez żadnego czasu oczekiwania. Nie ma tu też potrzeby odwiedzania banku, po prostu zamawiacie całość.

Twoje centrum dowodzenia portfelem kryptowalutowym

Twoje centrum dowodzenia portfelem kryptowalutowym Trastra

Jako ostatni dział chcemy wam opisać sam portfel kryptowalut, który będzie niejako waszym centrum dowodzenia. Rozwiązanie prowadzone jest tu na bazie tzw. Multi-sig, dzięki czemu zabezpieczenia stoją na najwyższym poziomie. Dwupoziomowa autentyfikacja też jest włączona, podobnie jak szyfrowanie SSL oraz autoryzacja urządzenia, którą przeprowadzacie sami. W portfelu znajdziecie wszystkie niezbędne opcje, od przechowywania i sprzedawania krypto, przez jego wydawanie i odbiór. Możliwe jest też łącznie z wymianą walut i korzystaniem z krypto w codziennym życiu, co nie jest wcale obrazem częstym. Inna sprawa, że portfel ten pozwala wam na popularny mining, który uzupełni wasze konto o dodatkowe środki. W połączeniu z programem partnerskim, który możecie tu sobie włączyć, zyskacie komplet informacji i możliwości, jaki interesuje osoby powiązane z otoczeniem kryptowalut.

Rzecz jasna na stronie znajdziecie obszerny dział pomocy i FAQ, ale też czat na żywo. Działa on przez całą dobę, a po uzupełnieniu danych i tematu do rozmowy, zostaniecie skierowani do konsultanta. Jego zadaniem będzie w możliwie najkrótszym czasie rozwiązanie waszego problemu. Tym samym bez wahania możecie prosić o pomoc i kierować się dalej do użytkowania portfela. Trastra zadbała o większość elementów. Poniżej opisujemy te najważniejsze dla was:

  • Możliwość prowadzenia konta głównego w EUR
  • Powiązanie konta głównego z kluczowymi kryptowalutami, w tym z BTC, BCH czy ETH
  • Sposobność do zamówienia całkowicie darmowej karty debetowej
  • Program partnerski dla każdego, możliwość wdrożenia karty biznesowej i wykorzystania rozwiązania do biznesu ogólnie
  • Aplikacja mobilna dostępna jest dla wszystkich użytkowników końcowych
  • Tabela prowizji i opłat dostępna jest przed rejestracją i zawiera bardzo korzystne rozwiązania dla kupna, sprzedaży oraz wysyłki kryptowaluty i EUR w dowolne miejsce

Rzecz jasna lista pełnych opcji dostępna jest na stronie i właśnie tam znajdziecie dodatkowe dane o poszczególnych rozwiązaniach. Trastra wciąż się rozwija, aczkolwiek wykorzystanie mobilne oraz usługi powiązane z kryptowalutą oraz ich analizą, stoją na możliwie najwyższym poziomie. Efekt jest taki, że szybko otrzymacie opcje kolejne, wciągające i angażujące do częstszego monitorowania swoich finansów, także w sieci.