Portfel internetowy Neteller

Błyskawiczne przelewy transfery internetowe Twoich finansów jak ich krypto walut. W tym artykule znajdziesz recenzje i wszystkie niezbędne informacje o Neteller.

Czym są bezpieczne portfele online? Jeszcze nie wiesz? W naszym artykule postaramy się bardzo szczegółowo wyjaśnić ci to określenie. A wszystko za sprawą marki Neteller, która zaliczana jest do kluczowych produktów tego rodzaju. Podejście do zagadnienie nie byłoby możliwe, gdyby nie rozwój technologii, ale też oczekiwań samych użytkowników wobec niej. W dobie tak szybkiego życia na pewno dobrze jest wiedzieć, że pewne czynności możecie wykonywać szybciej i pewniej. Właśnie za to odpowiada Neteller, które słynie od lat z bardzo solidnych i atrakcyjnych rozwiązań. Obecnie dodatkowo współpracują z drugim potentatem – marką Skrill, czego efektem jest dokonywanie przelewów na konta bankowe w trybie natychmiastowym, niczym Przelewy24.

Portfel internetowy Neteller

Czym zatem są takie portfele? Już tłumaczymy. W odróżnieniu od konta bankowego, założenie nowego użytkownika na stronie Neteller pozwoli wam przede wszystkim nie tylko przechowywać środki pieniężne i wymieniać je na różne waluty, w tym krypto, ale głównie zapewni inne dodatki. Mamy tu na myśli sposobność przelewanie błyskawicznie pieniędzy tak na niektóre strony jak sklepy internetowe czy u bukmacherów, ale też do innych użytkowników. Taki proces jest tu błyskawiczny. Nie ma żadnego pośrednika, a wy swoje działania dokonacie poprzez podanie loginu takiej osoby. Koniec z długimi numerami, które mogą się pomylić przy przepisywaniu lub kopiowaniu. Wszystko to jest zresztą otoczone przez odpowiednie zabezpieczenia. Neteller jest firmą legalną. Posiada licencję na prowadzenie działalności tego typu i co więcej, ma odpowiednie licencje z zakresu szyfrowania, co sprawia, że wasze dane jak również środki pieniężne są w pełni bezpieczne, a wy możecie w spokoju skupić się na rozrywce czy po prostu wykonywaniu zakupów. Do podstawowych funkcji tego portfela należą płatności online, karty Net+, przelewy pieniężne, system aplikacji i nagród oraz kryptowaluta. Być może wciąż o nich nie słyszeliście, ale możliwość zakupu i sprzedaży chociażby Bitcoinów czy Litecoinów stało się na tyle popularne, że dobrze jest mieć do nich dostęp właśnie poprzez taki produkt. Wszystko w jednym miejscu? Tak, teraz to możliwe.

Poznaliście zatem ogólny zarys portfeli internetowych. Teraz przytoczymy wam poszczególne punkty użytkowania Neteller. To, co dla was będzie bowiem najważniejsze to jego możliwości, bezpieczeństwo oraz potencjalne opłaty i limity. Sama marka opisuje siebie w następujący sposób: „Od ponad dziesięciu lat NETELLER oferuje firmom oraz klientom indywidualnym szybki, prosty i bezpieczny sposób transferu środków pieniężnych online. Jako jedna z największych niezależnych firm oferujących usługi w zakresie transferu środków pieniężnych co roku przetwarzamy transakcje o wartości miliardów dolarów. Nasze usługi cieszą się zaufaniem partnerów handlowych oraz klientów indywidualnych i są dostępne w różnego rodzaju branżach i firmach. Obsługą usług NETELLER zajmuje się Paysafe Financial Services Limited™.” – jak zatem widzicie, firmą zarządzającą jest ten sam podmiot, który znajdziecie w Skrillu czy paysafecard. Jeśli z kolei chodzi o bezpieczeństwo, tu także musisz pomóc tej firmie. Zabezpiecz swój rachunek w Neteller, sprawdzaj historię transakcji, zaktualizuj swoją przeglądarkę oraz chroń komputer przez odpowiedni Antywirus. Tu jednak możesz liczyć na pełne wsparcie Netellera, który w bardzo znaczącym stopniu wspierać cię będzie na każdym kroku, przez siedem dni w tygodniu. Nie bez powodu zobaczycie za pośrednictwem ich witryny odpowiednią deklarację w zakresie prowadzenia działań tego rodzaju: „Niezależnie od tego, czy wpłacasz pieniądze za pomocą karty kredytowej, zaufanego rachunku bankowego lub korzystając z alternatywnej opcji, NETELLER Cię chroni. Jako firma zatwierdzona przez Financial Conduct Authority (FCA) w Wielkiej Brytanii NETELLER przechowuje więcej niż 100% salda Twojego rachunku na rachunkach powierniczych, dlatego Twoje pieniądze są dostępne zawsze, gdy ich potrzebujesz.” – a to przecież tylko jeden z punktów o którym mieliśmy rozmawiać.

Przejdziemy do opłat, bowiem to interesuje was na pewno w szczególności. O ile sam przelew jest tu błyskawiczny i nigdy nie musicie na niego czekać, tak musicie wiedzieć, że przykładowo przy współpracy z Neosurf, Multibanco, Trustly czy Skrillu i Rapid Transfer, spodziewać się należy przy przelewach odpowiednich opłat. Wynoszą one tutaj w każdym przypadku 2,5%. Pojawią się jednak opcje dodatkowe, w tym przelewy bankowe tradycyjne czy też wypłaty środków z karty płatniczej. Wówczas konieczne jest zapoznanie się z dodatkowym regulaminem i tabelą, który widnieje na stronie. Karta Net+, którą możecie sobie dobrać do swojego konta także ma pewne wyznaczniki jak chociażby opłatę za wymianę waluty, opłatę wysyłkową i administracyjną, ale też opłatę za wypłatę gotówki, która tu ukształtowała się na poziomie 1,75%, co jest nieznacznie lepszym wynikiem niż znajdziecie chociażby w ecoPayz czy Skrillu. Mały plus, ale cieszy.

Posiadanie samego konta jest rzecz jasna bezpłatne. Portfele internetowe dają nam wiele funkcji i tu nie jest inaczej. Możliwość korzystania z konta VIP czy zakupu kryptowalut na pewno pomogą wam w odpowiednim podjęciu decyzji. Pewne jest to, że to świetna alternatywa do klasycznego konta lub jego uzupełnienie. W ten sposób błyskawicznie przelejecie środki znajomemu, ale też podejmiecie się zakupu danego towaru lub wpłacicie pieniądze na swoje konto bukmacherskie. Rozrywka też jest przecież ważna. Stąd też poznajcie się zarówno z tabelą opłat, jak i pomocą techniczną, gdzie firma dodatkowo wyjaśnia wszelkie te punkty, które jako początkującemu użytkownikowi mogą być dla was obce. Z naszej perspektywy decyzje podejmować powinno się po zapoznaniu z kwestiami bezpieczeństwa oraz z opłatami. Wszystko to bowiem ułoży się nam w atrakcyjną całość, za sprawą której zrozumiecie funkcjonowanie portfeli i to, z jakiego powodu wypychają tradycyjne rozwiązania płatnicze. A wszystko to dzieje się na naszych oczach.