Portfel internetowy Ecopayz

Zapoznaj się z portfelem internetowym Ecopayz.To popularny a zarazem bezpieczny sposób wysyłania pieniędzy online. Przelewanie pieniędzy nigdy nie było łatwiejsze.

Portfele internetowe stanowią wspaniałą alternatywę do klasycznych kont bankowych. Nie tylko są równie szybkie i dają możliwości wykorzystywania kart płatniczych, ale są też zdolne do kolejnych procesów. Marka ecoPayz, którą chcielibyśmy wam opisać w naszym najnowszym artykule należy właśnie do takich portfeli. Wieloletnie doświadczenie pozwala im stale poszerzać i poprawiać swoje usługi, czego efekty możecie sprawdzić nawet w tej chwili. My jednak pokażemy wam dokładnie, jak prezentuje się pełna oferta, potwierdzimy jej bezpieczeństwo oraz skupimy się na poszczególnych aspektach użytkowania ich strony czy też aplikacji. ecoPayz będzie dla was wyznacznikiem pewnej jakości. Tym samym, gdy tylko szukacie dla siebie alternatywnej opcji płatniczej czy do przechowywania swoich środków, czytajcie dalej.

ecopayz - płatności

Portfel internetowy ecoPayz

Ideą większości portfeli internetowych jest to, by nie tylko przechowywać swoje środki w różnych walutach, ale przede wszystkim błyskawicznie nimi dysponować. Dokonanie przelewów w kontach bankowych jest zwykle czasochłonne, zwłaszcza, gdy przesyłamy pieniądze z jednego operatora do drugiego. Zwykle musimy z tym poczekać do konkretnej sesji czy nawet następnego dnia. W dobie rozwoju internetu, a także poprzez szybkie życie każdego z nas, cenimy sobie właśnie te rozwiązania, które pozwolą uniknąć dodatkowych działań. ecoPayz ma w tym zakresie wyjść nam naprzeciw i zrealizować wszelkie te punkty. Zresztą, kwintesencją portfeli jest też zupełnie coś innego. Poza szybkością dokonywania przelewów chcemy wiedzieć, że procesy takie są bezpieczne. Coraz częściej słyszy się o popularnym phishingu, wyłudzeniach czy nawet kradzieży konta. Stąd też odpowiednie podejście do zagadnienia ma sprawić, że będziemy w spokoju podejmować wszelkie kolejne kroki. Poza kwestiami bezpieczeństwa zostaje nam jeszcze oczywiście to, co dla wielu z was będzie najważniejsze, wszelkie opłaty i limity. W pierwszej kolejności musimy zaznaczyć, że ecoPayz posiada aż cztery statuty użytkownika o które możecie się ubiegać. Od Silver, przez Gold, Platinum i VIP. Wszystkie dają określone korzyści, aczkolwiek nawiązują przede wszystkim do podstawowych punktów związanych z działaniami jakie podejmować będziecie za pośrednictwem swoje konta lub też karty. Przykładowo są to zapiski za: Wpłata przelewem bankowym (przelew środków elektronicznych, wpłata błyskawiczna, wpłata w banku lokalnym lub zagranicznym, usługi lokalne), wpłata kartą kredytową, wpłata z ecoVoucher, wpłata w walucie alternatywnej. Jeśli chodzi o wydawanie i aktywowanie karty, jest to w pełni darmowe. Wypłata gotówki wymaga od was 2% wpłaty prowizji, z kolei usługi gotówkowe wymagają 4%. Przewalutowanie oszacowano na 2,99%. Przetwarzanie transakcji, odnowienie karty czy anulowanie tej karty jest darmowe, podobnie zresztą jak większość funkcji, które znajdziecie na stronie ecoPayz, co na pewno przekona do siebie co oszczędniejszych użytkowników.

Wiecie już czym charakteryzują się portfele internetowe, a także jakie warunki użytkowania ma sama aplikacja. W pierwszej kolejności pozwolimy sobie jednak wrócić do tematu bezpieczeństwa, jako iż rozumiemy, że jest to czynnik, który dla wielu z was będzie tu zdecydowanie najważniejszy. Napiszemy zatem, że jest to firma w pełni licencjonowana, z kolei ich strona jest szyfrowana i zabezpieczona na każdy możliwy sposób. Potwierdza to odpowiednia i prosta deklaracja, którą znajdziecie w czołówce witryny: „Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszym priorytetem, a Twoje informacje finansowe nie są nikomu udostępniane, kiedy dokonujesz płatności online. Korzystamy z najwyższych standardów bezpieczeństwa danych i szyfrowania, więc możesz być pewien, że Twoje pieniądze i informacje są bezpieczne.” Sama marka posiada przy tym 10 kont walutowych i wspiera 45 konkretnych walut, co samo w sobie może zaskoczyć nawet tych najbardziej wymagających. Przejście na ecoPayz oraz wykorzystanie ich karty będzie też bardzo proste.

portfel ecopayz

Marka w tym zakresie działa od 2000 roku, co jasno pokaże wam, że nabyte doświadczenie przełożyło się na dany efekt. Założenie konta nie zajmie wam więcej niż minuty. Co ważne, nie dostaniecie tu długiego numeru konta bankowego, lecz jedynie wasz login oraz ewentualnie numer ID. To za ich podstawą będziecie dalej dokonywać przelewów. Co szalenie ważne, po założeniu konta, będzie ono miało statut Classic. Dopiero jednak przejście na tryb Silver pozwoli wam realizować przelewy zewnętrzne, w tym na konta bankowe, jeśli tylko uznacie, że takiej opcji potrzebujecie. Nie wymaga to żadnych dodatkowych opłat i wpłat, wiąże się jedynie z weryfikacją konta. Dokonacie tego poprzez zeskanowanie danego dowodu osobistego. Możecie być także poproszeni o swoje zdjęcie z kartką, na której potwierdzicie swoje dane. To standardowy proces, który wymagany jest przy wielu portfelach. Jest to czasochłonne i może irytować, jednakże jedynym celem jest zapewnienie, że działacie legalnie, nie podszywacie się pod drugą osobę i nie chcecie prać brudnych pieniędzy. Kwestie bezpieczeństwa są dla nich szalenie ważne – to dobrze!

Użytkowanie strony i aplikacji jest intuicyjne. Bez trudu poradzicie sobie zatem na komputerze ale też poprzez smartfon i tablet. System operacyjny nie ma tu większego znaczenia tak długo jak jest należycie zaktualizowany. Po przejściu na swoje konto będziecie mogli odbierać i przekazywać pieniądze błyskawicznie, z niskimi opłatami. Dostęp do pieniędzy jest tu natychmiastowo, a to przecież najważniejsze. W ten sposób będziecie mogli zrealizować swoje płatności tak w sklepach internetowych jak i przykładowo w rozrywce online, gdzie przelewanie środków jest przecież istotne. Dodatkowo, firmy tego typu wymagają zwykle tego, by przelewy wychodzące i przychodzące prowadzone były z jednego konta, co ecoPayz zagwarantuje.

Naszym zdaniem, taki portfel internetowy to ciekawa alternatywa do konta klasycznego, która jest przy tym znacznie szybsza, a warunki użytkowania prostsze. Dobrać można przy tym nawet trzy odrębne karty płatnicze Mastercard, co przyda się w życiu codziennym i zakupach tradycyjnych.