Portfel internetowy Entropay

Wszystko co chcielibyście wiedzieć a boicie się zapytać o portfelu internetowym EntroPay. Recenzje, dodatkowe informacje oraz wiele wiecej.

Entropay to przedstawiciel portfeli internetowych. Służą nie tylko do standardowych zakupów w sieci, ale też do realizowania swoich celów rozrywkowych. To właśnie tam dokonacie szybkiej płatności, która pozwoli wam zasilić konto i grać o realne pieniądze. Samych atutów jest tu niezwykle dużo i właśnie dlatego osoby prywatne tak chętnie sięgają po opisywane propozycje. Wszystko to składa się nam na czynniki, które dobrze jest poznać, zwłaszcza wiedząc, że w sieci pojawia się ogromna konkurencja i dobranie właściwego portfela nie jest już takie oczywiste. Poniżej przytaczamy główne założenia, opłaty prowizyjne, kwestie bezpieczeństwa i nie tylko. Decyzja po takiej lekturze będzie znacznie łatwiejsza.

Portfel internetowy Entropay

Same portfele online to zagadnienie znane od kilkunastu lat. Entropay nie jest tu rzecz jasna prekursorem. Ich działanie jest jednak świetnie znane i bardzo możliwe, że do tej pory widzieliście ich logotyp na wielu stronach, które systematycznie przeglądacie. Oznacza to naturalnie, że za ich pośrednictwem możecie dokonywać odpowiednich przelewów czy też po prostu przechowywać swoje środki. Wszystko dzieje się legalnie i bezpiecznie, co gwarantuje przyznana licencja oraz wszelkie dokumenty, które są dostępne za pośrednictwem strony tego operatora. Możecie zatem liczyć na pełne wsparcie we wszystkich swoich działaniach, które podejmiecie w zakresie wysyłania i odbierania pieniędzy taką metodą. Przy tym wszystkim musimy zaznaczyć, że w pierwszej połowie 2019 roku Entropay wprowadziło bardzo poważne regulacje do swojej karty. Restrukturyzacja firmy oznacza, że marka skupi się bezpośrednio na zagadnieniach związanych z portfelami internetowymi. W praktyce oznacza to, że nie będziecie już mogli uzupełniać swojego konta poprzez karty debetowe i kredytowe, ale też przez transfery bankowe. Obecnie skupicie się wyłącznie na portfelach, co ucieszy te osoby, które w gruncie rzeczy chcą być anonimowe i skupić się wyłącznie na przelewach dokonywanych pomiędzy innymi portfelami, które pozwolą wam wypłacić swoje środki właśnie w ten sposób.

 

Entropay prowadzone jest od 2011 roku. Od tego czasu mamy do czynienia z bardzo poważanym i cenionym portfelem internetowym. Za ich sprawą zyskacie nie tylko możliwość przesyłania, odbierania i przechowywania pieniędzy, ale też zagwarantujecie sobie sposobność do uzyskania karty płatniczej Mastercard. Dzięki temu nie tylko skorzystacie z opcji płatniczych w sieci, ale też wypłacicie gotówkę z bankomatu lub opłacicie swoje zakupy w sklepie stacjonarnym. Wszystko to tworzy nam dość szczególny obraz. Przy tym wszystkim zarejestrujecie się błyskawicznie i prosto. Wystarczy klika kliknięć. Potwierdzicie formularz własnym hasłem, regulacją dwustopniową, otrzymanym kodem. Do tego dochodzi standardowa weryfikacja konta, dzięki czemu będzie można potwierdzić, że w istocie to właśnie wy chcecie założyć nowego użytkownika. Sama weryfikacja bazuje na przesłaniu i udostępnieniu swojego dowodu tożsamości, a także na zrobieniu sobie zdjęcia (tzw. Selfie), na którym widać ów dokument. Dzięki temu zapewnicie sobie dostęp do wszelkich końcowych opcji Entropay, co pozwoli wam wykonać te funkcje, które opisaliśmy dla was powyżej. Jak przekłada się to na potencjalne opłaty? Oczywiste jest bowiem to, że pełna obsługa nie jest tu darmowa. Za friko jednak zarówno założycie konto jak i poprosicie o swoją kartę, którą prześle się wam od razu, bez opłat i dalszych deklaracji. Na chwilę obecną przelewy wychodzące i przychodzące jeśli chodzi o banki pochłaniają prowizję rzędu 1,95%, co jest czynnikiem nienajgorszym. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że sposobność wpłat z konta wkrótce – co zaznaczyliśmy wyżej – zostanie ograniczona przez konkretne restrykcje. Nie znamy powodów takiej praktyki, jednakże ograniczenie się do współpracy z portfelami jest tu zrozumiałe, gdyż właśnie to było początkową ideologią wszelkich portfeli internetowych (tzw. E-wallet). Wpływy z innej karty to 0,20% przelewu, z kolei kwestia sprawdzenia salda i otrzymywania środków także zamknie się na poziomie 1,95%. Przewalutowanie posiadanyc pieniędzy to 2% wydatków. Tabela jest rzecz jasna dostępna na stronie operatora, gdzie znajdziecie wypunktowane wszelkie możliwe działania, które dotyczą konta i oczywiście karty płatniczej. Najważniejsze z punktu widzenia użytkownika jest to, że przesyłka i odbiór pieniędzy pomiędzy kontami Entropay jest w pełni darmowe – zawsze i bez względu na to, ile pieniędzy się wysyła. Plusem jest także to, że wszelkie wypłaty z karty wiążą się z opłatą na poziomie 6$. O ile przy małych kwotach jest to dużo, tak przy maksymalnych będzie to wartość o wiele niższa niż ta, którą udostępnia chociażby Skrill, który uważany jest z PayPalem za główne metody tego rodzaju. Jeśli zatem szukacie oszczędności i planujecie być aktywni na koncie (po 30 dniach nieaktywności wasze konto automatycznie opłaca 20$ opłaty użytkowej), powinniście spróbować tego rozwiązania.

Entropay w istocie jest jedną z licznych metod tego rodzaju. Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że za sprawą ich zabezpieczeń zyskacie podmiot, z którym warto współpracować. Całość jest tu szyfrowana i oparta na odpowiednie licencje. W połączeniu z prostymi przelewami w obie strony zapewnicie sobie niezbędne środki i możliwość realizacji swoich pasji w grach online czy dokonywania zakupów w sklepach. Pamiętajcie także, że w razie wszelkich pytań i wątpliwości, na stronie znajduje się odpowiedni dział pomocy. To właśnie tam widnieją odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu portfelu internetowego w tym wydaniu. Dodatkowo nie brakuje tu obsługi klienta, która wesprze wasze działania praktycznie na każdym kroku. Wystarczy zostawić zapytanie, by w ciągu maksymalnie kilku chwil zyskać odpowiedź o którą się ubiegacie. Bez wahania zatem próbujcie i cieszcie się prostym, przyjaznym systemem płatniczym w zakresie płatności w sieci, aczkolwiek i nie tylko.