Portfel internetowy Paypal

Zapoznaj się z jedną z najpopularniejszych form płatności Paypal. Odbieranie a zarazem wysyłanie płatności można dokonać przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal,

PayPal jest bez wątpienia najsłynniejszych portfelem internetowym na świecie. Ich funkcjonowanie wyznacza trendy od wielu już lat. I nic dziwnego, że ludzie sięgają po nich coraz częściej, oceniając realne możliwości, a także porównując takie usługi bezpośrednio do konta bankowego. Takie macie zapewne wszyscy, zatem doskonale wiecie, czego wam w nich brakuje. Wszystkie te bolączki zredukowano lub całkowicie usunięto za sprawą odpowiedniego zarządzania produktem w PayPal. Stąd też przygotowaliśmy dla was artykuł, w którym nie tylko pokazujemy markę od strony zarządzania, ale też poprzez możliwości jakie daje wam konto. Cały proces jest tu skierowany w szczególności do osób prywatnych, aczkolwiek także do Firm oraz Partnerów i Programistów.

portfel paypal

Portfel internetowy PayPal

O tym, czym w ogóle są najlepsze portfele internetowe pisaliśmy na naszej stronie wielokrotnie. Zagadnienie jest znane i lubiane. Zyskuje zresztą na popularności głównie za sprawą stale wdrażanych ułatwień. Nie musicie się już bawić w długie numery bankowe, procesy przelewania pieniędzy w określonych sesjach itd. Portfele są zatem dla osób, które cenią błyskawiczne rozwiązania płatnicze, połączone z bezpieczeństwem i intuicyjnością działań. Co prawda banki także oferują nam już usługi mobilne, ale smartfony i tablety w wykonaniu PayPal są po prostu… łatwiejsze. W naszym artykule podpowiemy wam jak dokładnie korzystać z tych rozwiązań oraz czego dokładnie się po nich spodziewać z zakresu samej funkcjonalności. Weźcie pod uwagę, że założenie konta to zaledwie trzy kroki. Tak, tylko tyle. Przejdziecie tu przez formularz rejestracyjny dostępny na stronie. Jest to całkowicie darmowe i nie zajmie wam dłużej niż minutę. Następnie powiążecie z kontem PayPal swoją kartę debetową lub kredytową. Doładujecie też swoje konto za pośrednictwem konta bankowego, zatem cały proces opiera się na już waszych danych. Podczas zakupów z kolei wybierzecie przycisk płatności, podając przy tym swój adres email oraz hasło. Voila, od tej chwili płacicie właśnie w ten sposób. I nie musicie czekać na księgowanie środków, wszystko działa od ręki.

Dlaczego zatem akurat PayPal, kiedy wybór mamy tak szeroki? Odejdźmy na chwilę od wieloletniej tradycji, bo tym poszczycić się może większość firm. W tym zakresie, PayPal jest po prostu bezpieczniejszy, mobilny i globalny, a przy tym zwykle bezpłatny. Nie mówiąc o samej szybkości. W pierwszym punkcie tak opisali sami siebie: „Płać online za pomocą hasła PayPal i bez podawania swoich informacji finansowych. Twoje dane są zaszyfrowane i nie są w pełni ujawniane sprzedającym. Ponadto kwalifikujące się zakupy obejmujemy programem ochrony kupujących.” – po czym dodali jeszcze kilka słów o opcjach płatniczych: „Założenie konta i płatności z PayPal są z reguły bezpłatne. Jeśli występują opłaty, to z góry znane. Podlegają im tylko niektóre operacje – wysyłanie pieniędzy z karty kredytowej lub przelewy zagraniczne.” – konto możecie założyć już teraz. W tej materii nie macie większych ograniczeń. W kwestii użytkowania ich strony otrzymacie od razu dostęp do takich działów jak Pomoc i Kontakt, Opłaty, Bezpieczeństwo, Funkcje, Aplikacje i Zakupy. Dzięki temu wszystkie najważniejsze wątki zamknięto w zaledwie paru pozycjach. Za ich sprawą wasze działania będą przyjemniejsze i przyjaźniejsze, co w dłuższej perspektywie sprawi, że zapomnicie o klasycznych przelewach bankowych, wykonując podobne działania właśnie z poziomu PayPala, który znajdziecie nie tylko u bukmacherów, ale także przy wielu transakcjach internetowych, które dokonujecie na co dzień. Wystarczy podać tu jedną liczbę: 192 miliony. Dokładnie tylu użytkowników z całego świata korzysta aktualnie z tego portfela. Zarejestruj się zatem bezpłatnie, podając zaledwie e-mail, imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania. Po powiązaniu konta bankowego możecie od razu przejść do rzeczy. Możesz przy tym w łatwy sposób korzystać ze swojej aplikacji mobilnej, co potwierdzają następujące deklaracje: „Niezależnie od tego, czy wysyłasz pieniądze znajomemu, otrzymujesz przelew, czy robisz zakupy przez Internet, wszystkie działania dotyczące Twojego konta zobaczysz teraz w jednym miejscu. To nie wszystko – nasza aplikacja powiadomi Cię również o każdej transakcji i przelewie, dzięki czemu wszystko będziesz mieć pod kontrolą.” – zresztą, przelewy działają szalenie szybko, a w ramach opcji dodatkowych stworzysz tu nawet witrynę zrzutki z rodziną i znajomymi, dzięki czemu szybko zrealizujesz cele np. na prezent. Te składki jeszcze nigdy nie były tak proste.

paypal -portfel

Jak wygląda tu kwestia opłat? Samo PayPal dzieli je na kilka zakładek: Kupowanie, wysyłanie, sprzedawanie no i oczywiście otwieranie samego konta. Co ważne, przelewy do kraju są całkowicie bezpłatne, prowizje naliczane są dopiero przy przelewach międzynarodowych czy też za pośrednictwem innej waluty. Są to niewielkie stawki, które znajdziecie szczegółowo rozpisane w opłatach za płatności prywatne (PayPal ma także opcję firmową dla przedsiębiorców), które znajdziecie w szczegółowym raporcie ze strony operatora. Wszystko to składa się nam na bardzo prostą konkluzję. PayPal to mocny podmiot na rynku, którego historia jest już teraz zaskakująco pozytywna. Nie spotkaliśmy się w sieci z żadną negatywną opinią na ich temat. Nawet gdyby pojawił się wątek, który wymaga reakcji twórców, wystarczy się z nimi skontaktować, co jest tu możliwe chociażby za pośrednictwem czatu na żywo. Pewne jest to, że otrzymacie absolutnie topową obsługę, której jedynym celem jest błyskawiczne rozwiązanie sprawy. To z kolei oznacza, że mamy już kolejny punkt ich obsługi, który zasługuje na szczególną pochwałę. Portfele internetowe wiele wyciągnęły z systemu PayPal, ale nie bez powodu właśnie ten jest najpopularniejszym z nich, szczególnie w tej części Europy. Tym samym jeśli szukacie bezpiecznego i błyskawicznego połączenia z waszym kontem bankowym, zdecydowanie powinniście się zainteresować wątkiem i przejść na stronę.