Portfel Internetowy ezeewallet

Przedstawiamy formę płatności eZeeWallet . Wpłaty tą metodą na konto w wybranym serwisie są bardzo proste i wygodne. Sprawdź w jakim kasynie dokonasz depozytu

ezeewallet w kasynach onlineW przypadku płatności internetowych coraz częściej zetknąć się możemy z nowymi metodami, systemami, które dają nam jeszcze większą alternatywę przy normalnych transakcjach czy też podczas korzystania z kasyn online. Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem cieszy się eZeeWallet. Ten portfel elektroniczny gwarantuje nowe sposobności do płatności w kasynach. Postanowiliśmy mu się nieco bliżej przyjrzeć.

Co warto wiedzieć?

Prezentowany przez nas eZeeWallet jest dostawcą usług w zakresie portfela cyfrowego, dzięki któremu możemy liczyć na bezpieczne, usługi płatnicze. Firma ta stawia za każdym razem na cztery najważniejsze wartości: odpowiedzialność, innowacyjność, globalność oraz komunikację. Głównym celem firmy jest nie tylko dorównanie znanym e-portfelom na rynku, jak Skrill, PayPal, ecoPayz, lecz także osiągnięcie statusu najbardziej bezpiecznego miejsca do transakcji online. Strona ta zapewnia nam opcje dla wielu walut, jednak w danym momencie jeden użytkownik może mieć tylko jedno konto. Wśród dostępnych walut mamy tutaj: EUR, PLN, CHF, SEK, AUD, BRL, GBP, CAD, COP, DKK, INR, MXN, PEN. Cieszy zatem fakt, że możliwe jest prowadzenie konta w złotówkach, gdyż pomaga to choćby w unikaniu opłat za przewalutowanie. Lista krajów, z których można założyć sobie konto w eZeeWallet jest bardzo długa, co też jest sporym plusem dla tego e-portfela.

Licencje i zabezpieczenia

eZeeWallet to e-portfel, który należy do spółki emerchantpay Ltd. Działa ona legalnie zgodnie z prawem Anglii i Walii, albowiem została zarejestrowana w Companies House pod numerem 05153270. Firma ta jest upoważniona do emitowania pieniądza elektronicznego, jak i również świadczy usługi płatnicze zgodnie z przepisami dotyczącymi pieniądza elektronicznego. Marka ta posiada licencję ze strony Financial Conduct Authority (FCA), czyli najważniejszego finansowego organu regulacyjnego w Wielkiej Brytanii, który reguluje firmy finansowe świadczące usługi konsumentom. Firma ta oczywiście spełnia inne wymogi, dlatego tez posiada Certyfikat ISO 9001:2008, ISO/IEC 27001:2013. Jest przy tym w stanie swoim klientom zagwarantować standardy bezpieczeństwa danych PCI. Przy tym wszystkim możemy liczyć oczywiście na szyfrowanie danych, jak i inne zabezpieczenia online.

Korzystanie z konta

Korzystanie z konta ezeewalletKiedy chcemy doładować swoje konto, to możemy skorzystać z szeregu różnych metod depozytu. Wśród nich znajduje się Trustly, PayU, Przelewy24, UPI, POLI, Neosurf, jak i również karty Visa oraz Mastercard. Wpłaty możliwe są już od 50 PLN. Ta aplikacja portfela cyfrowego zapewnia nam bardzo szczegółową kontrolę nad wydatkami. Można skorzystać zarówno ze strony internetowej, jak i również z bezpiecznej, łatwej w obsłudze aplikacji. Z ich pomocą można bez trudu przesyłać, wpłacać i wydawać pieniądze w jednym miejscu. Portfel ten przeznaczony jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. W przypadku konta biznesowego można bez problemu zwiększyć współczynniki konwersji dzięki płynnemu przepływowi płatności. Każdy z użytkowników może liczyć na natychmiastowe płatności eWallet, bezpieczny transfer z portfela do portfela, szczegółowy przegląd danych transakcyjnych, brak dodatkowych kosztów przy ładowaniu portfela z większością opcji wpłat, brak opłat za wysyłanie lub odbieranie pieniędzy od lub dla innych użytkowników aplikacji. Do tego dochodzi również szeroki zakres opcji wpłat, gdzie metody zależne są od miejsca zamieszkania użytkownika.

eZeeWallet w kasynach online

Jak już wspomnieliśmy, ezeeWallet cieszy się coraz większą popularnością w sieci, więc nie dziwi fakt, że także coraz częściej można go spotkać w kasynach internetowych. Jest to bezpieczna i całkiem dobrze anonimowa opcja dla osób, które chcą przesyłać i odbierać środki ze stron hazardowych. Skorzystanie z tego e-portfela jest niezwykle proste. Naszym zadaniem jest wybranie opcji płatności w kasynie, a następnie postępowanie zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Wybieramy zatem kwotę doładowania, jaka nas interesuje, a następnie jesteśmy przenoszeni na stronę e-portfela lub do aplikacji. Tutaj konieczne jest zaakceptowanie płatności i wszystko gotowe! Sporym plusem jest to, że z pomocą polskich systemów płatności możemy doładować swoje konto w ezeeWallet, a następnie już z portfela konto w kasynie. Omijamy dzięki temu blokady związane z kasynami i płatnościami, a nasze transakcje w e-portfelu nie są widoczne dla innych.

Jeżeli chcemy wypłacić środki na nasz e-portfel, to również postępujemy zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w kasynie. Bardzo ważne jest to, że transakcja kasyno - gracz odbywa się z wykorzystaniem tego e-portfela, więc środki powinny dotrzeć na konto bezpiecznie i błyskawicznie. W obu przypadkach nie powinniśmy zapłacić prowizji za przelewy, choć warto upewnić się o tym w samym kasynie, gdyż może być tak, że dana marka pobiera opłaty za transakcje.

Jak zatem widać, ezeeWallet to portfel elektroniczny, który ma szansę na spory sukces na rynku. Naszym zdaniem warto się nim zainteresować, gdyż obecny jest w coraz większej liczbie kasyn, jak i również może być alternatywą dla innych środków płatniczych.