Portfel Internetowy C.Pay

C.Pay to portfel internetowy dedykowany operacjom poprzez kryptowalutę. Jeśli zatem aktywnie grasz na takiej giełdzie, to coś dla ciebie.

Cryptopay czyli wspomniane w tytule C.Pay to stosunkowo nowa usługa. Będzie to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które aktywnie korzystają z kryptowaluty. Największą zasługą tej marki jest możliwość natychmiastowej konwersji krypto do GBP, dzięki czemu wasze płatności możecie realizować od tej chwili nawet w taki sposób. Inna sprawa, że otrzymacie tu prepaidową kartę debetową, która działa dokładnie tak samo jak w przypadku w którym skorzystalibyście z normalnych usług bankowych. Jeśli zatem dodamy proste założenie, że skorzystacie tu z aplikacji na iOS jak również Androida, szybko wdrożycie się w system, który jest intuicyjny, z niskimi prowizjami, a także z doskonałą obsługą klienta.

Portfel Internetowy C.Pay

Portfel Internetowy Crypto Pay

Zaczniemy może od podstaw. Bowiem głównym celem C.Pay jest oczywiście bycie alternatywą do systemów bankowych, które mają dostęp do rynku krypto. Pozwoli on zarządzać swoją gotówką znacznie szybciej, a jednocześnie da wam dostęp do działań partnerów czy właśnie karty prepaid, z której normalnie skorzystacie w sklepie. Listę możecie przeglądać na witrynie i jest ona stale aktualizowana przez podmiot zarządczy. Cała marka jest przy tym rzecz jasna licencjonowana i legalna. Możecie z niej korzystać za każdym razem, gdy tylko ukończycie 18 rok życia. Dzięki temu bez trudu zrealizujecie swoje pasje i spełnicie wymagania, które stawialiście przed portfelem internetowym. Proces rejestracyjny jest niezwykle prosty i błyskawiczny. To tylko jeden formularz, który należy wypełnić. Zaraz po jego realizacji przyjdzie jeszcze pora na weryfikację, ale droga smsowa czy mailowa jest banalna i nie będzie od was wymagać dodatkowego nakładu czasu. Jeśli chcecie zatem poznać markę, która cechuje się barwami jasnej czerwieni i szarości, powinniście spróbować od razu. Korzyści, które będą do was trafiały są błyskawiczne. Co więcej, system dostępny jest tu na urządzenia mobilne. Ściągniecie go bezpośrednio z App Store lub Google Play. Oznacza to w praktyce, że użytkownicy telefonów nie będą mieli żadnych przeszkód do tego, by zacząć swoją przygodę. W dalszej części naszego materiału wymieniamy wszystkie bezpośrednie korzyści, które czekać na was będą od momentu założenia konta.

C.Pay oraz jego codzienne użytkowanie

C.Pay oraz jego codzienne użytkowanie

Na dzień dobry: Otrzymacie tu swoją kartę C.Pay Card, dostępną dla każdego zainteresowanego. Nie musicie przy tym opuszczać komfortowego mieszkania, wystarczy potwierdzić dokumenty, zweryfikować swoje dane, a już to zapewni wam możliwości korzystania z dwóch wspomnianych rzeczy. Po drugie, dostęp do konta jest natychmiastowy, a wszystkie zbierane dane prowadzone są w czasie rzeczywistym. Za dokonywanie transakcji – po trzecie – zapewnicie sobie natychmiastowe notyfikacje. Jeśli zatem coś z waszego konta „zejdzie”, dowiecie się o tym od razu, co także wpływ będzie miało na potencjalne bezpieczeństwo, którego przecież wymagacie. Po czwarte z kolei, wsparcie klienta działa na C.Pay przez 24/7. Nie ma zatem możliwości, że wasz problem nie zostanie rozwiązany od razu. Ekipa obsługi jest do waszej dyspozycji przez czat na żywo, ale też drogą mailową. Wystarczy wybrać niebieską ikonkę w prawym dolnym rogu. Kolejnym, już piątym czynnikiem na który zwróciliśmy uwagę jest darmowy przelew do przyjaciół i rodziny. Możecie działać poprzez numer telefonu, imię czy numer karty. Środki przesyłane innym użytkownikom C.Pay są po prostu błyskawiczne, nawet mimo przewalutowania. Co więcej, całe zagadnienie prowadzone jest tak, by poziom zabezpieczeń był dokładnie taki sam, jak u banków. Dzięki temu wasze dane oraz wszelkie środki będą całkowicie bezpieczne i chronione na bazie właściwych protokołów. Pojawi się też opcja blokowania swojej karty, co okaże się skuteczne w przypadku w którym niestety się ją zgubi. Nie brakuje też sposobności do logowania się na konto poprzez odcisk palca, co zyskuje obecnie bardzo dużą popularność na świecie. Jak zatem sami widzicie, korzyści są tu bardzo dużo. Zresztą, każdego tygodnia marka chce je powiększać, dlatego też stale pojawiają się aktualizacje, które będą dla was pomocne i co najważniejsze – o które prosiliście. C.Pay reaguje bardzo żywo na wszelkie pomysły i jeśli te są możliwe do wdrożenia, tak się zapewne wkrótce stanie. O wszelkich modyfikacjach jesteście odpowiednio informowani poprzez aplikację, którą ściągacie na telefon.

O korzyściach z korzystania C.Pay moglibyśmy rozmawiać więcej. Aplikację ściągnięcie w kilka sekund i warto odnotować, że pozwala ona na zmiany w kontekście takich kryptowalut jak BTC, LTC, ETH oraz XRP. Na chwilę obecną oferta dotyczy właśnie ich, aczkolwiek błyskawiczny rozwój marki pozwala nam zakładać, że wkrótce sytuacja ta się zmieni, a wy będziecie mogli korzystać z kolejnych rozwiązań. Oto kilka pomysłów, które warto na koniec odnotować:

  • Pay pozwoli wam na kupno kryptowaluty bezpośrednio za sprawą waszej karty, która będzie do tego podpięta, płatności zrealizujecie także ze swoich kart klasycznych (debetowe czy kredytowe),
  • Wykorzystuj kartę C.Pay dokładnie tak, jak swoją tradycyjną i płać dzięki niej gdziekolwiek jesteś. Za swój obiad w restauracji, za zakupy spożywcze czy elektronikę – jak tylko wolisz, na błyskawicznym przewalutowaniu – kartę możesz zamówić osobno i nie jest ona doliczana do zakładania konta,
  • Wymieniaj walutę i zaoszczędzaj środki w porównaniu do konkurencji. Opłaty prowizyjne są tu znikome i całość jest doskonale rozpisana na stronie – klarowność to podstawa,
  • Zapomnij o ukrytych opłatach, całość zaprezentowana jest z góry i jeszcze przed rejestracją,
  • Wspaniała obsługa klienta, która działa z poziomu aplikacji, ale też na stronie przez live czat czynny całą dobę.

Jak zatem widzicie, można zaufać tej firmie, a przyznana licencja i świetne komentarze to potwierdzą.