Portfel Internetowy Payeer

W portfelu internetowym Payeer znaleźć się mogą wasze wszystkie karty debetowe i kredytowe. Wymienicie walutę, kupicie krypto. Poznajcie się!

Payeer to internetowy portfel finansowy. Rozwiązania tego typu mogą być wam już znane, jako iż najpopularniejsze Netellerpaysafecard czy Skrill, są z nami od wielu lat. Ich usługi cenione są na całym świecie. Dzięki jednak rozwojowi samego rynku, trafiło do nas mnóstwo dodatkowych propozycji, w tym Payeer. Dzięki temu gracze mogą sami decydować, czy dane rozwiązanie jest dla nich atrakcyjne i czy warto z niego korzystać. W przypadku omawianego tu portfela warto nadmienić, że ten zastosował kilka innowacyjnych technologii, w tym kumulowania kart płatniczych. Dzięki temu użytkowanie swoich standardowych metod jest łatwe jak nigdy dotąd. Warto o tym porozmawiać otwarcie, dlatego też mamy dla was artykuł z podstawowymi informacjami o firmie.

Portfel Internetowy Payeer

Portfel Internetowy Payeer

Na początku naszego materiału skupimy się rzecz jasna na podstawach. Samo Payeer jest właściwie licencjonowane. Posiada nie tylko dokumenty bazowe, ale także licencję na działalność dla portfeli oraz wymiany walut. Dzięki temu użytkownicy zapewnią sobie każdy szczebel nadzoru danych. Bezpieczeństwo jest tu kluczowe, co zresztą zobaczycie od razu na ich stronie, która jest szyfrowana i chroniona przez właściwe protokoły. Potencjalne założenie konta nie wiąże się zatem z żadnym ryzykiem. Nie mówiąc już o tym, że sam proces jest banalnie prosty i szybki. Rejestracja to zaledwie jeden formularz, gdzie uzupełniacie podstawowe o sobie dane. Naturalnie konieczne będzie także zweryfikowanie tych informacji, szczególnie, że mówimy tu o transakcjach finansowych, które będą was dotyczyć i które będziecie realizować tak w sklepach stacjonarnych jak i internecie. Aby zatem uniknąć przypadków w których dana osoba może się podszywać pod drugą, Payeer będzie prosić o wskazanie konkretnych dokumentów, czasem także zdjęcia użytkownika razem z dokumentem. Wydaje się śmieszne, jednakże proces ten wprowadził na rynku dużo spokoju i wykorzystywany jest obecnie niemalże przez wszystkie instytucje tego typu. Gdy tylko zatwierdzicie cały proces, otworzą się przed wami wszystkie ich funkcje. Część z nich dostępna będzie oczywiście jeszcze wcześniej.

Jak dokonać płatności

Po rejestracji czeka na was przede wszystkim zestaw menu do wyboru. Znajdziecie tam nie tylko podstawowe możliwości wysyłki oraz odbioru pieniędzy. Jednym z kluczem użytkowania Payeer jest sposobność do podpinania pod niego wszelkich kart kredytowych i debetowych, jakimi operujecie. W ten sposób nawiązano bezpośrednio współpracę z Visa i Mastercard. W ten sposób nie tylko uzupełnicie sobie dwa bazowe rozwiązania wymienione wyżej, ale także system wymiany waluty oraz działań przy rynku kryptowalut, co jest niejako jednym z kluczowych członów, wyróżniających Payeer od konkurencji. Na tym etapie musimy zaznaczyć, że sam portfel dostępny jest na komputerze, gdzie możecie się logować od ręki, ale też na urządzeniach mobilnych. Jak promuje firma, aplikacje ściągnąć można z Google Play oraz AppStore. Będą one idealnie dopasowane do waszego urządzenia, jeśli to jest tylko należycie zaktualizowane. Dzięki temu możecie się liczyć ze sprawnym działaniem, które zresztą zbiera w sieci świetne oceny. Po ich zainstalowaniu, możecie się logować nawet z poziomu odcisku palca, dzięki czemu nie będziecie mieli żadnego kłopotu z potencjalnym dostępem. Koniec z wpisywaniem hasła, które przy dużej ilości znaków jest jednak czasochłonne.

Po przejściu na swoje konto, które będzie właściwie opisane, zapewnicie sobie sposobność do korzystania z samego portfela. Dostępne będą tam m.in. informacje o podpiętych przez was kartach – nie ma tu ich limitu, dlatego też zrealizujecie nawet każdą kartę, jaką tylko dysponujecie. Będzie to niejako centrum usługowe, dzięki czemu błyskawicznie dopniecie płatności z karty, której nie będzie trzeba już nosić w portfelu. To znacznie większa przestrzeń, spokój. Do tego dochodzą portfele walutowe, co oznacza, że możecie mieć stale środki w różnych walutach, jak chociażby w dolarach amerykańskich czy też w euro. Pełen wgląd w te opcje jest bardzo ważny, szczególnie, że możecie go łączyć z… bitcoinem i innymi dodatkami z tego zakresu. Do tego dochodzi jeszcze pełna historia wykonywanych przez was transakcji oraz opcja dodawania środków, ich natychmiastowego wysyłania i inne, które otworzą się już po pierwszym zalogowaniu.

Payeer a kryptowaluty

Payeer a kryptowaluty

Podstawowy wygląd i funkcjonalności to jedno, ale trzeba wiedzieć, że Payeer świetnie sprawdza się w rzeczywistości kryptowalut. Kiedy to przykładowo rozwiązania te u konkurencji wiążą się z bardzo dużymi prowizjami i opłatami, tutaj skoncentrowano się jednak na panelu użytkowania i prostocie w operowaniu swoimi pieniędzmi. Możliwość kupowania kryptowaluty w przeszło dziesięciu walutach jak Bitcoin Cash, będzie czymś, czego szukało od dawna wiele osób. Co ważne, wykresy oraz dostępne tam panele widoczne są również mobilnie, dzięki czemu za potencjalne transakcje będziecie mogli odpowiadać z dowolnego punktu na ziemi, wystarczy dostęp do internetu.

W razie wszelkich i uwag samo Payeer ma oczywiście przygotowane dla was odpowiednie działy z informacjami o tym, jak działa cały system. Możecie za jego sprawą dowiedzieć się, w jakich sklepach dokonacie zakupów, czy macie jakieś w tym ograniczenia, ile wynoszą potencjalne limity wypłat i inne. Dział FAQ także jest bardzo ważny, ale tutaj nie zapomniano przede wszystkim o obsłudze klienta. Bo przeczytać regulamin to jedno, ale skonsultować go ze specjalistą, to zupełnie inna broszka. I właśnie za to należą się im brawa. Na aplikacji i na stronie znajdziecie w prawym górnym rogu sposobność do skorzystania z czatu na żywo. Jest on rzecz jasna całkowicie bezpłatny, a po przejściu na niego konsultant odpowie na dane pytania w ciągu ledwo kilku chwil. Nie musicie tu zbyt długo czekać, a sam czat działa także w weekendy i wszelkie święta.

Jest dobrze! Spróbujcie koniecznie!