Portfel internetowy MuchBetter

Portfel MuchBetter. Recenzja MuchBetter sposób na wpłatę i wypłatę środków na Twoje ulubione gry online. Koniec przekierowań, kłopotliwych haseł i dodatkowych weryfikacji.

Sukces portfeli internetowych polega przede wszystkim na prostocie ich użytkowania. Jeśli połączymy ją z bezpieczeństwem, szybkimi przelewami i niskimi opłatami (lub ich brakiem), zyskamy podmiot, po który chętnie się sięga. I właśnie o czymś takim możemy rozmawiać w kontekście naszego artykułu. Jedną z firm, którą należy traktować jako potentat w ramach portfeli tego rodzaju jest MuchBetter. Firma znana jest na rynku od dobrych kilku lat, jednakże jej popularność wystrzeliła szczególnie na przełomie 2018 i 2019 roku. Czego się dokładnie spodziewać? Jak wyglądają u nich prowizje i przede wszystkim, czym dokładnie jest to rozwiązaniu w porównaniu do tych, które już teraz znacie z rynku?

Portfel internetowy MuchBetter

Generalnie najlepsze portfele online służą przede wszystkim do otrzymywania, przesyłania i przechowywania środków finansowych. Dzieje się to przy współpracy z kontami bankowymi lub całkowicie bez nich.  Wielkim atutem portfeli jest oczywiście szybkość procesowania przelewów. Nie musicie tu czekać na sesje bankowe, bowiem środki dodawane są automatycznie i natychmiastowo – dokonujecie przelewu, w tej samej chwili druga strona go ma. Bez względu na porę dnia i tygodnia. Tak, święta wszelkiej maści również wchodzą w grę. W przypadku użytkowania MuchBetter, które chcielibyśmy wam teraz szczegółowo przedstawić, wcale nie jest inaczej. By w ogóle skorzystać z tej firmy, wystarczy przejść na ich stronę, gdzie znajdziecie odpowiednie przekierowania do pobrania aplikacji. To bowiem ona jest tu narzędziem użytkowym. Można ją ściągnąć przez Google Play dla urządzeń z Androidem, ale też za sprawą Apple Store, czyli na iPhone’a czy też tablety. W tym zakresie, urządzenie nie jest szczególnie istotne, by było odpowiednio zaktualizowane i gotowe do użytkowania. Gdy już ją ściągniecie, wystarczy się zarejestrować, gdzie konieczne będzie podanie odpowiedniego i osobistego hasła, jak również swojego numeru telefonu. W ten sposób marka wyśle wam kod potwierdzający, który trzeba zatwierdzić poprzez naciśnięcie przycisku „Validate”. By zatwierdzić dalsze działania, będziecie jeszcze poproszeni o odpowiedź na kilka osobistych pytań, co pozwoli odpowiednio zabezpieczyć konto. Nie dodaliśmy bowiem wcześniej, że MuchBetter jest oczywiście firmą licencjonowaną. Posiada wszelkie dokumenty i zgody na prowadzenie działalności tego typu, co jest właściwie nadzorowane. Sama wizytówka, podobnie jak i aplikacje, mają oczywiście dalsze dodatki gwarantujące bezpieczeństwo, w tym szyfrowanie danych. Zakończenie procesu związane z odpowiedzią na pytania pozwoli wam zrealizować dalsze cele. Konto będzie już założone, ale dopiero weryfikacja danych sprawi, że zyskacie wszelkie opcje kluczowe, podniesiecie swoje limity i więcej. By zweryfikować te dane, konieczne jest zeskanowanie dowodu, który udostępnia wasze zdjęcie, a następnie wykonanie sobie selfie, co pozwoli MuchBetter zatwierdzić osobę składającą wniosek. Firma jest z kolei nastawiona głównie właśnie na graczy online, co łączy się nam tu idealnie. Rozwiązanie to pozwoli także zyskać możliwość zyskanie otwarcia karty od Mastercard czy zyskania breloczka płatniczego, który pomoże wam podczas swoich podróży. I praktycznie właśnie w tym momencie możemy dojść do chwili, w której macie już aktywne konto i to co należy zrobić – to je właściwie doładować. Taka opcja będzie dostępna natychmiastowo i wiąże się z nią chociażby opcja przelewu przez Sofort, Mastercard, MultiBanco, Yandex, AstroPay czy nawet przez Bitcoiny. Wachlarz jest zatem mocno szeroki i nie ma tu dla gracza szczególnie dużego ograniczenia.

Pełne funkcjonowanie MuchBetter opisaliśmy wam wyżej. Nie wspomnieliśmy jednak o kilku rzeczach dodatkowych. Po pierwsze z systemu portfela skorzystacie nie tylko u bukmachera, ale też za sprawą sklepów internetowych. Gdy pod swoje konto podepniecie kartę płatniczą, może ona być także wykorzystywana za pośrednictwem wspomnianego breloczka. Zagwarantuje on możliwość dotykowego przesyłu danych, co w błyskawiczny sposób rozwiąże sprawę zakupów w sklepach stacjonarnych. Nie zapominajcie także, że jest to firma absolutnie bezpieczna i innowacyjna, co potwierdza chociażby przyznana w 2019 roku nagroda Payment Awards, która wyróżniła MuchBetter właśnie za kwestie związane z innowacyjnością. Jeśli dodamy do tego bezpieczne użytkowanie e-portfela, szybko zrozumiecie, że postawiono na wasze bezpieczeństwo, ale też na możliwość wykorzystania aplikacji praktycznie wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Nie musicie zatem nosić ze sobą wielu kart czy też martwić się o stan konta. Wszystko to sprawdzicie za pośrednictwem telefonu zaledwie w ciągu kilku chwil. Jest to przyjazne w użytkowaniu, całkowicie intuicyjne, no i – co najważniejsze, sprawdza się. Wszystko to jest zresztą ciekawie uzupełnione przez system MuchBetter Rewards. Za jego sprawą, im aktywniejsi w danym tygodniu jesteście, tym macie większe szanse na to, by zyskać od firmy odpowiednie nagrody. Status swoich zbieranych punktów, jak również licznik, który pokazuje jak dużo czasu zostało do odbioru kolejnych premii, znajdziecie bezpośrednio z poziomu uruchomionej aplikacji. To tylko kilka kliknięć, a możliwości z tego wynikające są po prostu ogromne.

MuchBetter nagradzane jest także przez EGR czy Card & Payments Awards. Wszystko to wynika z ogromnego i błyskawicznego rozwoju. Nie byłoby to jednak możliwe gdyby nie odpowiednie podejście do klienta, który jest tu najważniejszy. Dlatego też za pośrednictwem aplikacji możecie liczyć na wsparcie konsultantów, którzy są dla was dostępni przez cały dzień. Jeśli dział FAQ będzie dla was niewystarczający, wystarczy wysłać do nich wiadomość. Maksymalny czas oczekiwania określono tu na 1 godzinę. Nie będziecie zatem zmuszeni do kilku prób wyjaśnienia wspomnianej kwestii. A to tylko jeden z wielu atutów, o których pisaliśmy w materiale. Szukacie czegoś nowego i innowacyjnego? MuchBetter będzie skierowane właśnie do was.