Portfel internetowy WebMoney

Tutaj znajdziesz wszystko o portfelu internetowym WebMoney, recenzja, korzyści wynikające z użytkowania, wszelkie dodatkowe informacje o tym portfelu utworzonym w 1998 roku.

10 000 rejestracji każdego dnia znajdziemy na stronie WebMoney. I nic dziwnego. Polecany portfel internetowy wspiera użytkowników, którzy chcą realizować swoje płatności poprzez sklepy internetowe i także te stacjonarny. Opcji jest wiele. Właśnie dlatego rozwiązania z zakresu popularnego E-walleta stale się rozwijają, a użytkownicy mogą liczyć na produkty najwyższej jakości, które z powodzeniem rywalizują ze standardowymi kontami bankowymi. Kto wie, może w obecnej formie pomysły te doprowadzą do sytuacji w których użytkowanie strony banku nie będzie już potrzebne. Nie ma bowiem co ukrywać, że głównym tematem w zakresie każdego portfela jest jego prostota i szybkość wszelkich rozwiązań po które sięgniecie.

Portfel internetowy WebMoney

Jeśli chodzi o rozwiązania tego typu, cechują się nie tylko prostotą, ale też bezpieczeństwem. Koniec z długimi procesami, gdzie na każdym kroku musimy sprawdzać, czy ktoś nie próbuje nas okraść. Tutaj procedury są łatwiejsze, aczkolwiek równie pewne. Po pierwsze samo WebMoney to firma legalna i licencjonowana. Strona z kolei jest właściwie szyfrowana, co wpływa na bezpieczeństwo przesyłanych danych. Założenie konta jest przy tym błyskawiczne, a wy możecie tego dokonać dodatkowo przez urządzenia mobilne, na które ściągniecie odpowiednią aplikację, której potrzebujecie. System działa równie dobrze na Androidzie jak również iOS, co oznacza konieczność zaciągnięcia aplikacji z Google Plus lub Apple Store. Gdy założycie konto, konieczne będzie oczywiście podanie swojego nr. Telefonu, ale też innych danych, które potem potwierdzicie odpowiednio otrzymanym kodem. Na tym etapie wymagana jest również weryfikacja, co dotyczy wszystkich portfeli internetowych, które naprawdę dbają o wasze bezpieczeństwo. Takie działania ograniczają się do zeskanowania dowodu ze zdjęciem, ale też do przekazania selfie, na którym pokazujecie ten dokument lub określone hasło o które poprosi WebMoney. To standardowa procedura i co prawda dla niektórych wyda się uciążliwa, to prosimy wziąć pod uwagę, że wszystko to dzieje się tylko po to, by uniknąć podszywania się pod drugą osobę czy też wyłudzeniom, których w sieci w istocie jest dużo. Wystarczy tu zresztą raz przejść przez ten proces, by zyskać szereg udogodnień od firmy, co dotyczy także zapisywania kart płatniczych, które po weryfikacji będziecie mogli niejako podpinać i wykorzystywać dowolnie przez cały czas wspólnych działań.

WebMoney skierowane jest tak do osób prywatnych, jak i do firm. W każdym przypadku możecie tu liczyć na wachlarz możliwości, w tym całkowicie innowacyjnych i unikatowych, których nie udostępni wam żaden inny portfel, który mogliście poznać. Poza przesyłaniem pieniędzy na swoje konto, możecie tu liczyć na sposobność do opłacania rachunków za telewizor i media, telefon, światło, internet. WebMoney sprawdzi się także przy wypłacie środków, które przykładowo wygracie u buków internetowych. Dwoma dodatkami o których chcemy wspomnieć jest tu wszak opcja Pożyczki, ale też zbierania środków finansowych „Raise Funds”. W każdym przypadku zyskacie rozwiązania, które świetnie przydadzą się w zakresie realizowania konkretnego celu, np. gdy chcecie kupić prezent lub zbieracie na niego w gronie najbliższych znajomych. Na tym etapie musimy przejść także do koniecznych opłat. Zanim jednak do tego dojdzie, prosimy pamiętać, że WebMoney to firma całkowicie bezpieczna i poza szyfrowaniem danych, udostępnia szereg kolejnych zabezpieczeń, dzięki czemu wasze konto na stronie czy też aplikacja będą gwarantować spokój ducha. W połączeniu z błyskawicznymi przelewami z każdego miejsca na świecie, zyskacie produkt, który wyróżnia się od banków chociażby tym natychmiastowym działaniem. Tu nie trzeba czekać na kolejną sesję, środki zyskacie od razu, podobnie jak i osoby, do których je wysyłacie. Wpływa to na zadowolenie graczy, np. gdy ci wypłacają środki z wygranego kuponu lub kierują je właśnie na konto, bo zdecydowali się obstawić na mecz, który zacznie się za kilkadziesiąt sekund. Bez opóźnień i zbędnego czekania. Brzmi dobrze? A pamiętajcie, że to w istocie dopiero wierzchołek góry lodowej korzyści, jakie oferuje WebMoney dla swoich klientów.

Przejdziemy teraz do płatności. Pomijając kwestie przesyłki z banków, które w istocie są dłuższe, tak wszelkie działania podejmowane za pośrednictwem WebMoney, są automatyczne i błyskawiczne. Opłaty pomiędzy kontami tego rodzaju wynoszą zaledwie 0,1%, co jest najniższą znaną nam statystyką z tego zakresu. Jeśli z kolei chcecie wpłacać przez konkretne konto bankowe, należy tu uiścić opłatę na poziomie 2% i jest to stawka niezmienna, bez względu na środki, które zdecydujecie się przekierować. Portfele, które będziecie prowadzić, mają jednak różne statusy, np. Mini, Classic i Light i każdy z nich odda wam inne rozwiązania z zakresu użytkowania swoich środków finansowych. Za ich sprawą możecie nawet wszczynać procedury zbierania środków na fundacje charytatywne, co jest unikatową i godną pochwały opcją bezpośrednio samego WebMoney.

Na koniec pragniemy jeszcze zaznaczyć, że ten portfel internetowy posiada pełne wsparcie obsługi klienta. Strona dostępna jest w kilku językach, zatem widoczny jest na nim dział pomocy oraz FAQ. To właśnie tam zawarto wszelkie kluczowe pytania i odpowiedzi, które mogą dotyczyć usługi oraz wszelkich bliskich wątków. Jeśli jednak będzie to niewystarczające, możecie napisać do konsultantów, którzy postarają się natychmiast zareagować, także w weekendy, bez względu na porę. Kontakt jest tu szalenie ważny, chodzi bowiem o pieniądze i często o całkiem spore. Tym samym bez trudu możemy wam napisać, że WebMoney wywiązuje się ze swoich celów i działa bardzo prężnie, co na pewno docenią gracze na przykład zakładów sportowych. To oni zyskają tu metodę, która w pełni spełni wysokie oczekiwania i pozwoli wam błyskawicznie doładowywać i wypłacać pieniądze z konta.