Portfel internetowy LeoPay

Portfel internetowy LeoPay da wam możliwości błyskawicznej zapłaty u ponad 20 milionów dostawców. Sprawdź jak to działa i zamów darmową kartę VISA.

Popularność portfeli internetowych zawdzięcza się przede wszystkim ich prostocie. To właśnie dzięki temu użytkownicy powoli odchodzą od tradycyjnych kont bankowych oraz trudnych aplikacji, w których głównie marka koncentruje się na prezentacji dodatkowych produktów lub rozpiski tego, jak z nich korzystać. LeoPay, które chcielibyśmy wam teraz szerzej rozpisać, jest świetnym przykładem tego, jak powinno wyglądać użytkowanie konta tego typu. Jest prosto, szybko, ale też szalenie bezpiecznie. Nie musicie się już zatem martwić noszeniem kart w portfelu czy terminami, które niemalże zawsze nas przecież gonią. W materiale postaramy się wyjaśnić, dlaczego popularne e-wallety, z naciskiem na tą markę, będą czymś, po co po prostu dobrze jest sięgnąć już teraz.

leopay portfel internetowy logo top

Portfel internetowy LeoPay

Czym zatem dokładnie jest LeoPay i dlaczego się nimi zainteresowaliśmy? Możemy to ująć generalnie w kilku prostych punktach. Ten portfel internetowy oczarował nas bowiem właśnie za ich sprawą. Po pierwsze zatem, do swojego konta zyskacie dostęp za sprawą strony internetowej, jak również przez aplikację. Pierwsza z nich jest ogólnodostępna i responsywna, co oznacza, że dopasuje się do waszego urządzenia. Jest też intuicyjna, dzięki czemu jej użytkowanie jest bajecznie proste i od razu, na pierwszy rzut oka, zrozumiecie co robić i jak powinno się działać w kontekście użytkowania kluczowych opcji po które w ogóle chcecie sięgać. Po drugie, otrzymacie od tej firmy całkowicie darmowo kartę typu Visa. Nie wiążą się z tym opłaty, nawet za samą wysyłkę, co samo w sobie będzie kolejną korzyścią, zwłaszcza dla osób oszczędnych, które mają dość ponoszenia ukrytych opłat o których dowiadujecie się dopiero wówczas, gdy z waszego konta zniknie parę złotych, które akurat było potrzebnych do dalszych zakupów. Trzecia korzyść to całkowicie darmowe przelewy i transfery typu P2P. Na czwartym miejscu mamy numer IBAN w przeszło dziesięciu walutach, dzięki czemu to konto walutowe pomoże wam w każdej praktycznie podróży, jaką sobie zaplanowaliście, bez względu na kraj do którego się wybieracie. Mamy też pewność, że element ten będzie dalej rozwijany.

LeoPay w praktyce

Zarządzanie twoimi finansami to jeden z celów LeoPay. System ma być prosty i przejrzysty, a sam użytkownik ma się skupić tylko na tym, co jest dla niego najważniejsze. Na początku dobrze będzie nam wspomnieć, że zyskacie tu europejski numer IBAN w ciągu zaledwie kilku chwil. Podobnie jest z zamówieniem nowej karty, która po weryfikacji dotrze do was tak szybko jak to możliwe. Pamiętajcie bowiem, że korzystanie z LeoPay wiąże się najpierw z rejestracją. Taki proces to tylko prosty formularz, który należy uzupełnić przed startem użytkowania. Ponieważ jednak marka jest licencjonowana i właściwie szyfrowana, konieczne będzie na kolejnym etapie potwierdzenie tych danych. Ogólnie przyjętą obecnie procedurą jest przesyłanie zdjęcia swojej osoby, trzymającej dowód lub np. kartkę z konkretnym podpisem. Z początku może się to wydawać dziwne i skomplikowane, jednakże jeśli się nad tym zastanowić, będzie to ruch, który gwarantuje nam spokój ducha, a samemu operatorowi potwierdza fakt, że ma do czynienia z osobą, która pod nikogo się nie podszywa. Kwestie prania brudnych pieniędzy są poważne, dlatego i użytkownik musi do nich podejść w taki sam sposób. Ważnym krokiem w kierunku zabezpieczeń są też błyskawiczne komunikaty. Zapłacicie? Otrzymacie wiadomość w tej samej chwili. W przypadku przelewów przychodzących działa to dokładnie tak samo.

leopay płatności online

Użytkowanie LeoPay dostępne jest obecnie za pośrednictwem 20 milionów sprzedawców i ta liczba także stale rośnie. Nie jest to zaskoczeniem, jeśli napiszemy wam, że marka pozwala na wypłaty z bankomatów na całym świecie, nie ma tu żadnych opłat w związku z międzynarodowymi przelewami, apkę możecie też natychmiast zablokować z poziomu telefonu (kartę też), a w razie potrzeby, nałożycie dzienne, tygodniowe i miesięczne limity, aby nie przekroczyć kwoty, którą sobie wcześniej obiecaliście. Takich korzyści jest zresztą więcej, co potwierdzają warunki wysyłania i odbioru pieniędzy, o których przeczytacie bezpośrednio z poziomu strony. Biorąc pod uwagę, że samą apkę ściągniecie za sprawą Google Play lub Apple Store, zyskacie kolejną pewność, że całość działa dokładnie tak, jak należy. Wystarczy mieć zaktualizowany sprzęt, o co przecież w dobie stabilnego łącza internetowego wcale nie będzie trudno.

Użytkowanie LeoPay ma być proste, nic zatem dziwnego, że przejście przez cały proces rejestracyjny i potwierdzenia zajmuje tu średnio 6 minut. Dokładnie taką wartością chwali się sam operator. Nie musicie przy tym odwiedzać żadnego punktu stacjonarnego, co jest kolejnym atutem. W razie potrzeby możesz też liczyć na wsparcie firmy. Na stronie znajdziesz informacje o tym, jak działa aplikacja, karta debetowa czy proces biznesowy. Pojawią się dane o prowizjach czy ogólny dział pomocy z FAQ. To właśnie tam widnieją pytania i odpowiedzi na wszystkie wątki mogące zainteresować nowicjusza. Z punktu widzenia osoby, która miała już styczność z portfelem tego typu, całość będzie jednak przejrzysta i przyjazna. W razie konieczności możecie jednak napisać do obsługi. Służy do tego czat na żywo, który przygotowano zarówno w kontekście współpracy z przeglądarkami jak i aplikacjami. Widoczny jest w prawym dolnym rogu strony, a najechanie na niego otworzy odpowiednie okienko. Wykorzystano tu system zendesk. Nie działa to jak czat na żywo, jednakże konsultanci zwrócą się do was z odpowiedzią i reakcją tak szybko, jak to tylko możliwe. W razie potrzeby i uwag możecie tam wysyłać także do pięciu plików, które uzupełnią wasz mail o niezbędne treści.

Jak zatem widzicie, LeoPay zadbało o każdy potencjalny element użytkowania ich serwisu i aplikacji.