Portfel Internetowy Bitnovo

Bitnovo to portfel internetowy nastawiony na konwersję kryptowaluty do euro. Dzięki temu, możecie podróżować, płacąc swoim krypto!

Czy ktoś jeszcze nie słyszał o e-portfelach internetowych? W dobie rozwoju internetu i stałych podróży po świecie, wydaje się to niemożliwe. I nic dziwnego, szczególnie, że rozwiązania tego typu przejmują wiele funkcji bankowych, oferując nam naprawdę doskonałej jakości pomysły na wielu płaszczyznach. Dlatego zainteresowaliśmy się pomysłem Bitnovo. Nie tylko łączy w sobie rozwiązania banku oraz portfela sieciowego, teraz dodatkowo koncentruje się na kryptowalucie. Dzięki temu macie świetny współczesny pakiet, który pozwoli wam działać niemalże z każdego miejsca na świecie, bez względu na to, czy macie w kieszeni gotówkę czy nie. Takie rozwiązania są cenione i Bitnovo jako jedno z pierwszych zdecydowało się wykonać tak konkretny i korzystny krok. Poznajcie razem z nami jak całościowo działa ich system.

Portfel Bitnovo

Portfel internetowy Bitnovo

Samo rozwiązanie jest nie tylko innowacyjne, ale śmiało możemy napisać, że nowatorskie. Do tej pory portfele internetowe miały swoje ograniczenia. Bitnovo zdecydowało się je przełamać, czego efektem będzie przejście do portfela, jakiego poszukiwaliście. W pierwszej kolejności musimy jednak zaznaczyć, że jest to firma legalna i w pełni licencjonowana, działająca właściwie na zasadach bankowych. Wszelkie licencje są tu zatem kluczem zaufania ze strony klienta, podobnie zresztą w kontekście potencjalnych zabezpieczeń. Na stronie znajdziecie system rejestracji i logowania, a także dobór odpowiedniego dla was języka. Protokoły SSL (oraz inne) zadbają o wasze dane oraz potencjalne środki finansowe, które przekażecie właśnie na to rozwiązanie. Proces rejestracyjny to nie więcej niż minuta, aczkolwiek musicie być gotowi na weryfikację zamieszczonych tam danych. Jest to konieczne, by uniknąć potencjalnego wymuszenia lub oszustwa. W tym celu najczęściej przesyła się skan odpowiedniego dokumentu, aczkolwiek Bitnovo może poprosić nawet o przykładowy rachunek. Nie ma się jednak czego obawiać, taką praktykę znacie już zapewne z innych serwisów. Bez wahania można zatem przejść przez ten proces, co otworzy wam drogę do kolejnych działań, które opisujemy kolejno poniżej.

Czym jest e-wallet Bitnovo?

To nic innego, jak karta, która pozwoli wam konwertować waszą kryptowalutę do euro. To nie żart Bitcoiny, Dash czy Litecoin może być konwertowany już teraz. Listę uzupełnia kilka innych pozycji. Możecie zatem aplikować o swoją własną kartę, która realnie przełoży się na kasę. Sama marka wymienia cztery główne korzyści posiadania karty tego typu i bardzo chętnie przytoczymy je wszystkie w naszym wpisie. Po pierwsze i najważniejsze, otrzymacie kartę bez konieczności posiadania… konta bankowego. Całość będzie przypisane do waszego konta Bitnovo, co jest absolutnym fenomenem i pozwoli wam bez zbędnych formalności otrzymać pełnoprawną kartę Mastercard do swoich celów realizacji płatniczych. Po drugie, otrzymacie indywidualny szablon tworzenia tej karty, po trzecie z kolei będziecie mogli korzystać dowolnie z tego rozwiązania gdziekolwiek tylko będziecie. Dotyczy to sklepów internetowych jak i tych w świecie realnym. Konwersja następuje w czasie rzeczywistym, więc nie musicie się martwić o to, że konieczne jest tu oczekiwanie lub inne procesy, których chcemy przecież uniknąć. No i po czwarte – historia bankowa użytkownika nie ma tu znaczenia. Sama karta jest indywidualnym podmiotem i nie wiążę się z żadnymi waszymi działaniami wykonywanymi poza nią. Innymi słowy, macie tu absolutnie czysty start do swoich działań. Jak zatem postarać się o taką kartę? No i tu mamy dla was kolejną niespodziankę. Do procesu zgłoszeniowego po nią, nie musicie nawet zakładać konta. Formularz ostatecznie nie jest potrzebny ani wymagany, karty przyznawane są z jego pominięciem. Za kartę zapłacicie tak przez kryptowalutę jak inną, normalną kartą, jaką dysponujecie. Nie ma znaczenia metoda, ważne, że środki trafią do operatora błyskawicznie, a wy ruszycie proces, który pozwoli wam pójść dalej do przodu. Ostatecznie wasza karta trafi w wasze ręce zaledwie w ciągu 5 dni roboczych, po czym natychmiastowo będzie gotowa do użytku. Tym samym, cały proces spokojnie zamkniecie w ciągu tygodnia. Po jej otrzymaniu, aktywujecie ją drogą SMS. Jeśli chcecie się tu rejestrować, będzie to wymagane tylko przy procesie Level Plus oraz Premium, które nie są wymagane, aczkolwiek naturalnie wiążą się z nimi kolejne profity. Podpięcie do kryptowalut będzie już bajecznie proste, a wy staniecie się gotowi do działań dosłownie w jednej tylko chwili.

płatności bitnowo

Karta dysponuje trzema poziomami anonimowości, jak również oferowanych stawek, która przykładowo w poziomie bazowym daje wam do 250€ opcji płatniczej. W przypadku Premium kwota roczna sięga 15 000€, zatem mówimy tu o dużych różnicach, które pomogą wam operować kartą w potrzebie. Wszelkie korzyści możecie poznać za sprawą strony internetowej, która dokładnie wyjaśnia wszelkie procesy oraz różnice pomiędzy wspomnianymi poziomami. Zakup karty to koszt 20€, aczkolwiek nie ma tu żadnych opłat przy jej aktywacji. Te pojawiają się przy wypłatach (2,00%) internetowych czy wypłatach z ATM, które kosztują tu zawsze 1€, bez względu na kwotę zaciąganą. Miesięczne utrzymanie stanu konta to zaledwie 1,20€, zatem jest to wartość o której możecie nawet nie pamiętać.

Jak zatem widzicie, Bitnovo jest zupełnie nową opcją na rynku, która daje wam całkowicie realną sposobność do korzystania z kryptowalut przez internet oraz w konkretnych sklepach. Jeśli szukaliście takiego rozwiązania, które jednocześnie pozwoli wam wybrać opcję użytkownika najbardziej odpowiadającą waszym oczekiwaniom, powinniście spróbować już teraz. W razie wszelkich pytań możecie tu także liczyć na obsługę klienta, do której dotrzecie drogą mailową czy też przez czat na żywo, który zaimplementowano na stronie. Takie wsparcie okaże się kluczowe, jeśli planujecie konkretne działania i dalsze podróże. Wygląda obiecująco, prawda? W takim razie, nie zwlekajcie!